Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Satılık Romantik ve Gerilim içerikli kitaplar..

Konusu 'İkinci El Kitap değiş-tokuş' forumundadır ve Talya tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Talya
  1. Talya

Talya Prenseslerim Selin&Naz Üye

Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar kitaplar inanın gıcır gıcır vitrin kitabı adeta,bu aralar çok kitap aldım,bazılarını elden çıkarıyorum ki yenileri gelsin..

Not:pTT Kargo ile gönderebilirim(diğer kargolara göre ucuz)en son 2 kiloya kadar 4 lira civarıydı..

GERİLİM 4 lira

Kutsal Meclis -Ted Deker (cep boy)

Mahzen- Jeff Abbott (cep boy)

AŞK 5 lira

Bana Sevdiğini Söyle - Julia Quınn

Fırtına Çiçekleri - Laura Kınsale

AŞK 9 lira

Kalbimi Affettim - Stephanie Laurens

Beni Baştan Çıkartma - Loretta Chase

İhtiras Çiçeği - katleen E.Woodıwıss

2. 4 Kasım 2010
  3. Nurdan1

Nurdan1 Guru Üye

Ödül Puanları:
    306
    Merhaba
    Özelden mesaj gönderdim.

4. 8 Kasım 2010
  5. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    canım benim likede bakabilirsin

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.