Satıyorum

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
11.313
5.435
Cep boy kitapları da isteyebilirim bu kargo ile uygunsa tabiki...
Güncel hali ilk mesajdaki kitaplar . Cep boy olanları daha evvel toplu kitap alan başka bir üyeye gönderdim . Şu anda elimde sadece Charles Dickens İki şehrin hikayesi var , isterseniz onu gönderebilirim .

bulancak28

Sosyologia
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
4.593
980
31
İlk sayfadaki tess gerritsen kitapları duruyor mu? MorFrezya MorFrezya

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-03-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 224 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
11.313
5.435
İlk sayfadaki tess gerritsen kitapları duruyor mu? MorFrezya MorFrezya
Bıçak sırtı ve ruhundaki zehirle yüzleş duruyor. Bu iki kitap cep kitaptan bir boy büyük olan ebatlarda . Normal kitaplardan biraz ufak.

Düşünürseniz aynı yazarın gece nöbeti-bir sırrım var-çırak-ateşin şarkısı kitapları da var . Bunlar normal boylarda.

bulancak28

Sosyologia
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
4.593
980
31
Gece nöbeti kitabını geçenlerde bitirdim. Aslında çırak kitabını çok merak ediyorum ama ondan önce cerrahı okumam gerek onu da bulamıyorum. Sizde başka cepboy polisiye gerilim romanı var mı acaba?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-03-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 224 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Nurov

Bana yaklaşmayın.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
3.692
8.539
29
Elinizde neler var acaba şuan

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-02-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 191 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin 20 adet bebek dişi ve diş oyukları, diş etinde oluşmuş durumda. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin bağırsakları kıvrımlı bir form alacak ve villuslar(bağırsakların iç yüzeyini oluşturan ve besinlerin emilmesini sağlayan kılımsı çıkıntı yapılar) ile kaplı hale gelecektir. Hamilelik boyunca kendinizi daha unutkan görebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Yeni Gine'deki Arapesh halkı arasında taze hindistan cevizleri emziren kadınlar için ayrılır

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)