Saxenda Zayıflama İğnesi

Mrslog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
5
1
Selam arkadaşlar
Saxenda zayıflama iğnesi kullananlar veya çevresinden kullanmış kişiler varsa bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Mrslog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
5
1
Kilo verdiniz mi acaba 😍
Merhaba, ben buraya konuyu açtıktan sonra iğneyi kullanmaya başladım ve 1 ayın sonunda 5 kg verdim fakat yan etkilerini ciddi anlamda yaşadım o nedenle iğneyi bırakmak zorunda kaldım. Ve bıraktığım an itibariyle verdiğim tüm kiloyu geri aldım.

Purple_91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
4
0
Merhaba, ben buraya konuyu açtıktan sonra iğneyi kullanmaya başladım ve 1 ayın sonunda 5 kg verdim fakat yan etkilerini ciddi anlamda yaşadım o nedenle iğneyi bırakmak zorunda kaldım. Ve bıraktığım an itibariyle verdiğim tüm kiloyu geri aldım.
Ne gibi yan etkileri oldu acaba 😔

pembedusunenkadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
79
22
Yaa Peki içinden kaç iğne çıkıyor? Haftada bir mi iğne vuruluyor? Yardımcı olur musunuz lütfen? Teşekkür ederimm

ozdem46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2011
6
0
Selam arkadaşlar
Saxenda zayıflama iğnesi kullananlar veya çevresinden kullanmış kişiler varsa bilgilerinizi paylaşır mısınız?
Merhaba saxendayi kullanmaya baslayali 2 gun oldu istahi kesiyor evet henuz sonuc almadim paylasacagim buradan .

minok

B.K:71.2/ Ş.K:70.2/ H.K:51
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
435
167
Merhaba. Ben 5 gun once basladim. Pandemi sebebiyle istahim cok acilmisti. Igneye basladigimin ilk aksami inanilmaz bir tokluk hissi basladi. Sonraki gunler de devam etti ve ediyor. Normalde tatliya dayanamayan ben tatli gorunce midem bulaniyor. Yarim porsiyon yemek yeterli artik.. gelismeleri tekrar yazarim..

Htcsvbn

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2020
99
184
28
Sadece 1. 5 iğnesini kullanarak 16 kilo verdim 3 ay gibi bir sürede. Şuan bekletiyorum diğer iğneleri.lazım olursa kullanıcm

Yukarı Alt