Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Sbs sonuçları bugün açıklanıyor

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve sevdam128 tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : sevdam128
  1. sevdam128

sevdam128 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    6 ve 7. sınıfların sbs sonuçları bugün açıklanıyor.www.meb.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.saatini belirtmemişler ben daha ulaşamadım.ama çocuğu kardeşi olan varsa T.C Kimlik numarasını yazarak sonucu öğrenebilir.

2. 31 Temmuz 2008
  3. sevdam128

sevdam128 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    şu anda sonuçları öğrenebilirsiniz..

4. 31 Temmuz 2008
  5. yusufcuxgxun annesi

yusufcuxgxun annesi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    baraj puan kaç acaba bilen varmı?:uhm:

6. 31 Temmuz 2008
  7. zeynep22

zeynep22 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    sbs puanına mı bakıyoruz yoksa sınıf puanına mı..sınıf puanını koyu renkli yapmışlar...şaşırdım ya..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.