• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

schengen vizesiyle ilgili önemli bir mesele

Alys

Moiraine Damodred
Pro Üye
6 Aralık 2010
18.801
38.399
sanirim maddi gucunuz olsa da ogrenci oldugunuz icin red yediniz, yoksa belirttiginiz sartlarda verilmesi lazim.
Erasmus icin ancak turist vizesine basvurmayacaksiniz ve o farkli degerlendirilecektir.Tabi yine de her ihtimale karsi erken basvurmakta fayda var.

D1DEM

Geleceğin günü sabırla bekliyorum ❤️
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
12.521
21.587
Gidiceniz ulke hangi ulke acaba

pyanaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2017
126
141
sanirim maddi gucunuz olsa da ogrenci oldugunuz icin red yediniz, yoksa belirttiginiz sartlarda verilmesi lazim.
Erasmus icin ancak turist vizesine basvurmayacaksiniz ve o farkli degerlendirilecektir.Tabi yine de her ihtimale karsi erken basvurmakta fayda var.
belki de... ama aslında öğrencilere daha çok kolaylık sağlıyorlar diye biliyordum

D1DEM

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
12.521
21.587
Ciddimisiniz ya ordanmi red yediniz 🤯
Ben Avusturya da yasiyorum cingene gibi hepsi cok pislik insanlar burdada cok varlar bide vizeye redmi veriyorlar allahim yarabbim..
Neyse isine yararmi bilmem canim ama yunanistan vizesine basvurabilirsin yunan veriyo sorunsuz önce yunamistana bi giri cikis yapmak gerekiyo sonrasinda ayni vizeyle istedigin avrupa ulkesine giris cikis yapabilirsin kuzenlerim busekilde bize gelmislerdi 1 ay kadar kalmislardi

pyanaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2017
126
141
Ciddimisiniz ya ordanmi red yediniz 🤯
Ben Avusturya da yasiyorum cingene gibi hepsi cok pislik insanlar burdada cok varlar bide vizeye redmi veriyorlar allahim yarabbim..
Neyse isine yararmi bilmem canim ama yunanistan vizesine basvurabilirsin yunan veriyo sorunsuz önce yunamistana bi giri cikis yapmak gerekiyo sonrasinda ayni vizeyle istedigin avrupa ulkesine giris cikis yapabilirsin kuzenlerim busekilde bize gelmislerdi 1 ay kadar kalmislardi
ya aslında artık gezmek umrumda değil hevesim de kaçtı. erasmusum yanacak diye korkuyorum. yoksa çok da meraklı değilim kimsenin ülkesine gitmeye. saçma sapan ülkelerden red yiyoruz zavallı gibi.

D1DEM

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
12.521
21.587
ya aslında artık gezmek umrumda değil hevesim de kaçtı. erasmusum yanacak diye korkuyorum. yoksa çok da meraklı değilim kimsenin ülkesine gitmeye. saçma sapan ülkelerden red yiyoruz zavallı gibi.
Gerçekten sacmasapan ülke kadinlari burda cok afedersin genelevlerde calisiyolar.. Ülke sefillik aclik icindeki insanlar buraya kaciyo ve bu ülke Türk vatandasina red veriyo gerçekten cok sinir bozucu bi durum

En buyuk kk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
712
1.605
Gerçekten sacmasapan ülke kadinlari burda cok afedersin genelevlerde calisiyolar.. Ülke sefillik aclik icindeki insanlar buraya kaciyo ve bu ülke Türk vatandasina red veriyo gerçekten cok sinir bozucu bi durum
Macaristan bu konuda asiri asiri kati ve asiri sagci bir hukumet var diye biliyorum. Ama sonucta staj Erasmus yapiyorlarsa hala verirler herhalde...

Suleymanin Hurremi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
2.295
3.489
Macarlardan türklere ne zaman hayır gelmiş. erasmus için endişelenmeyin öğrenci vizesi ile oluyor

Yukarı Alt