Scorum İle İnternetten Para Kazanma

Spor Hakkında Yazı Yazarak Para Kazanabilir misiniz?


  • Ankete Katılan
    4

cananozlemaydin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Ekim 2018
Mesajlar
2
Emoji Skoru
0
Yaş
42
Arkadaşlar hepinize merhaba;

Öncelikle bu yazının her foruma gönderilerek spam yapılan bir yazı olmadığını belirtmek isterim. Yazının sonunda vereceğim herhangi bir referans link v.s. yoktur. Yani siz siteye üye olduğunuzda yada siteden para kazandığınızda benim cebime giren birşey olmayacaktır. Amacım sadece "böyle bir iş var, bilginiz olsun" demektir. Baştan söyleyeyim oldukça uzun bir yazı olabilir. Eğer vaktiniz yoksa sakin bir zamanda okuyun. Okumayı sevmiyorsanız da bu işten uzak durun. Zira bu işten para kazanmak için okumayı ve yazmayı çok sevmelisiniz.

Ayrıntılara girmeden paylaşacağım diğer bir husus ise şudur: BU İŞ KISA ZAMANDA ZENGİN OLABİLECEĞİNİZ, KISA ZAMANDA DÜZENLİ GELİR ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BİR İŞ DEĞİLDİR. Baştan söyleyeyim ki sonra "Canan neden bize baştan böyle izah etmedin?" demeyin.

Bu uyarıları yaptıktan sonra gelelim konuya.

Dostlar; Scorum, internet üzerinden spor makaleleri yayınlanabilecek ve 18 dilde hizmet veren bir blog sitesidir. Para kazanma metodu ise yazılan yazılarınızın oylanması ile alakalıdır. Yani spor hakkında yazı yazarsınız, yazı oylandıkça para kazanırsınız. Ayrıca siz başkalarının yazılarını oyladıkça da para kazanmak mümkündür.

Her nekadar spor bir bayan için uzak bir konu olarak gözükse de zannettiğiniz kadar zor değil hanımlar. Ben 1 Eylül'den beri sitede yazıyorum ve spor hakkında yazarken de hiç zorlanmıyorum. Yerinizde olsam şansımı denerim. Zira spor denince aklınıza sadece futbol gelmesin, adını bile duymadığınız sporlar ile ilgili kategoriler var. Ayrıca spor dışı konularda da yazı yazabileceğiniz "diğer" kategorisi var. Ama spor yazıları elbette daha çok para kazandırır.

Güreş e tıklayarak siteye mail adresi ve telefon numaranızla kaydolabilirsiniz. Çok uzun saçma sapan bir şifre verecek size site. O şifreyi mutlaka 3-5 yere kaydedin. Hatta çıktısını alın. Değiştirmek çok zor ve kaybederseniz telafisi YOK. Şifre değiştirme işlemi basit değil. Şifre kaybolursa GERİ ALMA ŞANSI YOK.

Üye olan herkese sistem 5 SCR (sitenin para birimi) hediye ediyor. 5 SCR an itibarı ile 10 T.L.

Benim sitedeki profilime BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi birini davet ederek yada birinin davet linkine tıklayarak para kazanmak mümkün değil. Yazmanız ve okumanız lazım.
 
Son düzenleme:
Yukarı Alt