KAÇINCI TÜP BEBEK DENEMENİZDE HAMİLE KALDINIZ?

• 1

Toplam Oy: 3 100,0%
  • 2

Toplam Oy: 0 0,0%
  • 3 VE ÜSTÜ

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

behope

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
3
0
Merhaba arkadaşlar, sebepsiz infertilite sorunum var, çocuk sahibi olamıyorum 35 yaşındayım. konulara baktığımda hepsi çok eski..yeniden konu açma gereği duydum. istiyorum ki benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlarla, nasıl tedaviler görüyoruz, neler yapıyoruz burada aynı anda paylaşalım. birbirimizi takip edelim. inşallah güzel haberler de almayı Allah nasip etsin hepimize..olumsuz 2 aşılamam ve 1 tüp bebek denemem var, 2. ye hazırlanıyorum. yorumlarınızı bekliyorum..
HAMİLE KALAN ARKADAŞLAR SİZ NELER YAPTINIZ? NELER DENEDİNİZ?

Son düzenleme:

zeynepppppppp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2016
3.170
2.462
Var bacım var olmaz olur mu. 1.5 yıldır deniyoruz olmuyor maalesef klomen+ ovitrellee oldum 2 yum büyüdü 20 ve 21 ml ama olmadı. Bu ay yine adetin 3. Günü klomen + ovitrellee kullandım 2 yum oldu yine biri 19 diğeri 14 bugün ovitrellee iğnesini vurdum adet tarihim de 5 ya da 6 temmuz. Bakalım nolcak ?

suzansu

Allah 'a Şükürler olsun.
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
1.475
1.878
Selam canım benim yaş 33 7 senedir bekliyoruz bebeğini ama nasip olmadı daha .Allah doğru zamanı bilendir suphesiz. Klomen tedavileri asilamalar 5 kere ama tup bebek denemedim hiç.
Istanbul yeni bir doktora başladık simir AMH hormon ve mikrobiyojik testlerin istendi 1 temmuzda çıkacaklar nasip olursa so arası doktor ne derse o belki direk tup diyecek beklemedeyim yani canim.
Sen kac senelik evlisin ve hiç gebe lik oldu mu.
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah.

just_married

Gönlümden geçeni hakkımda hayırlı eyle..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2012
690
397
Ben de varım maalesef. 4 senelik evliyim 4 aşılama 1 tüp bebek negatif sonuç. 1 senedir akışına bıraktım yine olmadı. Bu yaz yeniden tüp bebek için görüşmeye gideceğim bakalım nasip olur insallah bu sefer

Hubannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.629
2.140
Bende varım.. 2 yıllık evliyim hiç korunmadım 2 yılın sonunda tum tetkıklerımız ıyı cıkınca yeterıncede bekledıgımı dusunerek.2 yılın sonunda ıkı klomen tedavısı gordum sonuc negatif.
Asılama ile devam edecegım. Hastane dr arastırıyorum . Memorial hast özellikle zıyaret edıcm cem demirel için iyi yorumlar okuyorum . Sizlerde gıttıgınız hastanelerı not etsenız deneyımlerınız dogrultusunda fıkır sahıbı oluruz..

Mangetsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
514
394
Merhaba arkadaşlar, sebepsiz infertilite sorunum var, çocuk sahibi olamıyorum 35 yaşındayım. konulara baktığımda hepsi çok eski..yeniden konu açma gereği duydum. istiyorum ki benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlarla, nasıl tedaviler görüyoruz, neler yapıyoruz burada aynı anda paylaşalım. birbirimizi takip edelim. inşallah güzel haberler de almayı Allah nasip etsin hepimize..olumsuz 2 aşılamam ve 1 tüp bebek denemem var, 2. ye hazırlanıyorum. yorumlarınızı bekliyorum..
HAMİLE KALAN ARKADAŞLAR SİZ NELER YAPTINIZ? NELER DENEDİNİZ?
Bide ben varım 3 yıldır evliyiz 25 yaşındayım eşim 35 yaşında 1 yıldır istiyoruz daha geçen ay aşılamam oldu ama tutmadı,eşimdede bendede hiç bi sorun yok ama olmuyor işte

Bu ayda sadece klomen ve çatlatma iğnesiyle kendimiz denedik araya bayram girdiği için pek ümitli değilim açıksası ama allah büyük,olmazsa eğer tekrar aşılamaya devam.

damdam_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2015
127
26
merhaba 3 yıllık ev lıyım 15 aydır korunmuyoruz ve olmadı esım ve bene sorun yok ıkı kez catlama ıgnesı ıle denedık ancak yıne negatıf ne yapıcagm bılmıyorm dusunmeden stres olmadan olmuyor artık takmaya basşladım ıyıce :KK43:

okaliptus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
2.315
1.632
Bnde 14 aydır düsünüyrm klomen tedavısı gordum 3 ay olumsz oldu smdi asılama ve tup bebek yolunda ilerlemeyi planlıyrm gorunen hrhngi bir sorun yok. Yumurta rezervmin yasıma gore az oldgu soylendi ama neticede yum var her ay düzenli yumurtlama var ama döllenme yok. Sebepsiz olmak ne zor neye müdahale edecegmizi bilemyrz

ayky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
611
330
bizimde sebepsiz denildi 2,5 senedir korunmasız ilişki ama gebelik olmadı.1 aşılama ve 1 tüp bebek negatif oldu.Doktorum tüp bebek tedavisine başlamadan en zor grup aynı zamanda en çok başarı elde ettiğimiz grup sebepsiz infertilite dedi.Zor olmasının nedeni sebep bulunamadığı için altında daha kötü sorunlar çıkabiliyor dedi.Bizim yumurta kalitesizliği çıktı eşimin değerleri çok iyi ama bende rezerv azlığı var amh 1,47 ilk denemede 6 yumurta çıktı ama döllenince ilerleme kaydedilmedi maalesef ve bunun bir çareside yokmuş deniceksin dedi tüp bebek kaliteli yumurtaya denk gelirsen ne ala tabi nasip kısmet meselesi varsa nasipte olucak inş yoksada yapıcak bişey yok :KK43:

Yukarı Alt