Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Sectigim halilarla ilgili fikirleriniz...

Konusu 'Evim Güzel Evim' forumundadır ve Gurbette1anne tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Gurbette1anne
  1. Gurbette1anne

Gurbette1anne Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    Bayanlar, asagidaki haliyi yemek masamin altina istiyorum. Sizce uygun mu? Yildizli olmasi abes mi olur? Ben ciddi birsey olsun istemiyorum. Modern olsun fakat formal olmasin istiyorum, asagidaki haliyida cok begendim. Sizlerinde fikrini almak isterim.

Salonumada asagidaki haliyi sectim. Salonuma alacagim objeler mavi, yesil olacagi ve koltuklarimda kahverengi oldugu ve ayrica modern bir hava olsun istedigim icin bunu sectim. Sizlerdende onerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  2. 1 Kasım 2010
  3. Gurbette1anne

Ödül Puanları:
    153
    14 kisi bakmis ama kimse fikrini yazmamis. Fikriniz ne olursa olsun yazipta ciksaniz daha iyi olurdu:)

4. 1 Kasım 2010
  5. leyla_81

leyla_81 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    canım bu bir zevk meselesi tabi açıkçası ben beğenmedim neden dersen ben böyle puantiye papatya türü desenleri sevmiyorum bana basit geliyor.mesela bende kilim desenli halıları seviyorum.evde sadece iki halım var baktım kafama göre halı bulamadım.sonra o iki halıyıda ikide bir yıkamaya veriyodum sonra aklıma bir fikir geldi gittim kürkçü handa simli ipler aldım onları ördüm bayağ bayağ halı oldular ama altına bişey daha seriyorum kaymıyolar kafama göre renklerde simlerde ipler aldım.şimdi makinaya atıyorum aynı battaniye gibi yıkıyorum yani:) yumuşatıcıyıda koyunca ooooh ne güzel oluyo :)

6. 2 Kasım 2010
  7. nepertes

nepertes Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    113
    mutfak halın gayet hoş.mutfağınla da uyumlu olduktan sonra çok yakışır bence.ama siz her ne kadar salon halısı için renkleri salonuma uyuyor deseniz de bana biraz basit geldi.gerçi eşyalarınıza göre değişir.daha spor daha rahat bi salonunuz varsa o da uyar.amaann canım önemli olan senin içine sinmesi :21:

8. 2 Kasım 2010
  9. Gurbette1anne

Ödül Puanları:
    153
    Canim tesekkur ederim cevabin icin. Hakikaten zevkler farkli farkli olabiliyor. Ben klasik halilari sevmiyorum. Modern olarak dosemek istiyorum evimi. Inanirmisiniz yuzlerce hali baktim internetten:))

Canim tesekkurler cevabin icin. Evet gercekten gorunusu basit duruyor. Dedigim gibi ben yuzlerce hali baktim begendiklerimin coguda cok pahaliydi. Benim kafamdaysa tamda boyle bir hali vardi aslinda. Ben sik degilde boyle rahat ve modern bir ev dosemek istiyorum. Ama sonradan bu haliyi aldigima pisman olurmuyum diyede dusunmeden edemiyorum. Birkac hali daha var onlarinda resmini koyayimda onlar arasindanda fikrinizi soyleyin lutfen. Aslinda dediginiz dogru zevk kisiye gore degisir. Ama baskalarinin fikrini almakta bazen gercekten cok faydali oluyor.

10. 2 Kasım 2010
  11. Gurbette1anne

Ödül Puanları:
    153
    Resimleri yukledim. Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme: 2 Kasım 2010
  12. 9 Aralık 2010
  13. cansuery

cansuery Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    ben ilk halıyı çok beğendim ama yemek masasının altında görünmezz
    tabi zevk meselesi ama söyleyim kendi fikrimi, dairesel şekiller çabuk modası geçebilecek ve sıkılacağın bi model. hem çokda şık değil..
    gene de sen bilrsin belki serince eşyanın içinde güzl durur.
    3lü koyduğun halılardan da ilk ikisiini beğendim..

14. 9 Aralık 2010
  15. cansuery

cansuery Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    ben ilk halıyı çok beğendim ama yemek masasının altında görünmezz
    tabi zevk meselesi ama söyleyim kendi fikrimi, dairesel şekiller çabuk modası geçebilecek ve sıkılacağın bi model. hem çokda şık değil..
    gene de sen bilrsin belki serince eşyanın içinde güzl durur.
    3lü koyduğun halılardan da ilk ikisiini beğendim..

16. 11 Aralık 2010
  17. mars34

mars34 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108

18. 11 Aralık 2010
  19. kad_er

kad_er ASYA'm hoşgeldin kızım... Üye

Ödül Puanları:
    146
    canım kusura bakma ,hevesini kırmış olmayayımda ben birtek ilkini biraz beğendim,diğerlerini maaleseff beğenmedim,,,

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.