Sponsor sefamerve.com'da Ramazan'a Özel %50 İndirim Fırsatı Başladı!

SefaMerve

Sponsor Kullanıcı
Sponsor
Emoji Skoru
2
sefamerve adresinde birçok kategoride geçerli %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Sefamerve ile Ramazan ayının güzelliği rahat ve hesaplı bir şekilde kombinlerinize geliyor. Ramazan'a özel bu muhteşem fırsattan yararlanmak için sizleri sefamerve adresine bekliyoruz.

Tüm Sefamerve tunik, eşarp, ferace, elbise, abiye ve daha birçok üründe Ramazan bereketini hissedebilir, iftar davetlerinde rahat ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Hemen sefamerve adresinden alışverişe başlayın, tesettür giyimin öncü markası Sefamerve ile şıklığı fırsatlarla yakalayın!

Son düzenleyen: Moderatör:

H E

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
56.197
Alışveriş yaptıgım bır siteydı . Ürünlerin kumaşları çok kalitesiz gelince bıraktım almayı .

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bitki Doktoru

❤️❤️❤️
Pro Üye
Emoji Skoru
102.581
Sürekli alışveriş yapıyorum, çok memnunum.
Sorunsuz iade veya değişim yapılabiliyor.
Aldığım bütün ürünlerden son derece memnun kaldım

pisi pisi kopatim

sisman ama gururlu:bir zamanlarin sismaniyesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13.278
Yurtdisi fiyat politikasi sebebiyle alisverisi biraktim. Cok hizli gonderi yaptiklarini soyleyebilirim.
Yurtdisi icinTurkiye fiyatinin iki kati fiyatlandiriyorlar. Sonra kargo bedava diyorlar.
Diger siteler gibi kargo belli alim uzeri ucretsiz olsa fiyatlar biraz daha adil olsa devam ederdim, simdi bahsettigim gibi bir site buldum. 1 parcadan fazla alacaksam sefamerveden almiyorum.

Yukarı Alt