sehrıye corbası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
arkadaslar oglum 5 5aylık ben ona sehrıye corbası vermeyı dusunuyorum ne dersınız verılırmı bırde sehrıye corbası verenler tarıfını alabılırmıyım

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
benım oglumda 5.ayını bıtırdı bende vermeyı dusunuyorum.ama yermı bılmem bugun tarhana corbası yaptım yuzunu burusturdu ve yemedı gecenlerde yaptıgım sebze corbasınıda yemedı.bende mecburen hazır corba alıp verıyorum sımdılık

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
benımkı tarhana corbasını cok sevıyor fakat sebzeyı sevmedı bende sehrıye corbası dıye duymustum fakat verılırmı nasıl yapılır bılemıyorum

Blair Witch

DurdurunDünyayıİnecekVar!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
benım oglumda 5.ayını bıtırdı bende vermeyı dusunuyorum.ama yermı bılmem bugun tarhana corbası yaptım yuzunu burusturdu ve yemedı gecenlerde yaptıgım sebze corbasınıda yemedı.bende mecburen hazır corba alıp verıyorum sımdılık
hazır corbadan kastınız marketlerde satılan yetıskınler ıçın corbalar mı?kafamçokkarıştı
onlar çok zararlı bebeğinize faydası deil zararı dokunur.
içindeki monosodyum glutamat bebeklerin beyin gelişimini olumsuz şekilde etkiliyor.alerji yapma ihtimalide yüksek.sevgilera.s.

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
ben şehriye çorbası veriyorum tel şehriye ile iyice pişirip şehriyeler yumuşuyor sonra kaşıkla küçük küçük parçalara bölüp veriyorum kızıma. bizde domates alerji yapmadığı için domates rendesi ile yapıyorum.

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
benımkı tarhana corbasını cok sevıyor fakat sebzeyı sevmedı bende sehrıye corbası dıye duymustum fakat verılırmı nasıl yapılır bılemıyorum
canım benimkide sebze çorbasını sevmedi ben 1 kaşık yoğurt katıyorum ozaman yiyor
cokacimcoook

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
hazır corbadan kastınız marketlerde satılan yetıskınler ıçın corbalar mı?kafamçokkarıştı
içindeki monosodyum glutamat bebeklerin beyin gelişimini olumsuz şekilde etkiliyor.alerji yapma ihtimalide yüksek.sevgilera.s.
yok arkadaşım.mılupa yada ulkerın bebekler ıcın olan kasık mamaları varya onların ıcınde corbalarda var.sebze corbası seklınde onlardan alıp yapıyorum sımdılık mecburen.ama tarhanada ınat edıcem hergun bır kac kasık denıycem belkı zamanla alısır.cunku fazla hazır besın vermek ıstemıyorum

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
yok arkadaşım.mılupa yada ulkerın bebekler ıcın olan kasık mamaları varya onların ıcınde corbalarda var.sebze corbası seklınde onlardan alıp yapıyorum sımdılık mecburen.ama tarhanada ınat edıcem hergun bır kac kasık denıycem belkı zamanla alısır.cunku fazla hazır besın vermek ıstemıyorum

SEHER YILDIZI

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.758
Kizlar benim oluşumda hemen hemen 5 buçuk aylik ama yaninda yemek yemek imkansiz deliriyor sofra görünce ona başka bişy hazirliyoz ama yok hepsine atiliyor çok ağliyor e bende tattiriyorum . Menemen suyu yağsi tarafindan yemeklerin sularindan maşallah ne versen yiyo fusfusum benim yaf. O kadar ağliyor ki engel olamiyorum çünkü şehriyeyide domates rendesiyle veriyorum

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ben şehriye çorbası veriyorum tel şehriye ile iyice pişirip şehriyeler yumuşuyor sonra kaşıkla küçük küçük parçalara bölüp veriyorum kızıma. bizde domates alerji yapmadığı için domates rendesi ile yapıyorum.
tam olarak tarıfını verebılırmısın yanlıs bırsey yapmak ıstemıyorumda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt