Pia22

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.369
5.546
Malesef benim esimin eski sevgilisi seker hastasıymıs kaynanam bunun cocugu olmaz dıye ayırmıs. Suan bende seker hastasıyım kac yıldır cocugumuz olmuyor. Etme bulma dunyası o kızın günahını aldılar gelininin basına geldi
Kim bilir kizin nasil cani yandi yazik valla

Kajmery34

Senin gönlün değişirse dünya değişir !
ÜZGÜN
Pro Üye
14 Nisan 2012
11.502
21.076
Malesef benim esimin eski sevgilisi seker hastasıymıs kaynanam bunun cocugu olmaz dıye ayırmıs. Suan bende seker hastasıyım kac yıldır cocugumuz olmuyor. Etme bulma dunyası o kızın günahını aldılar gelininin basına geldi
Zaten maalesef hep birinden çıkıyor bu tarz saçma sapan kınamalar. Rabbim size şifa versin , siz suçsuzsunuz bu meselede elbette.

AnneAslan

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
1.834
10.291
Ya siz kısırsanız ve sizden kaynaklı çocuk sahibi olamazsaniz.Yada vajinumus gibi kadinsal bir rahatsizliginiz olup iliskiye giremezseniz hiç bunu burdan düsündünüz mü 😏Yani demem o ki ne oldum dememeli ne olcam demeli evlilikte sevgi saygi adamlik mutluluk aranir gerisi taktir ilahi.

Diyabetsevgili123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
26
11
Ya siz kısırsanız ve sizden kaynaklı çocuk sahibi olamazsaniz.Yada vajinumus gibi kadinsal bir rahatsizliginiz olup iliskiye giremezseniz hiç bunu burdan düsündünüz mü 😌
Tabi ki düşündüm hiç bilmediğin bir şey çocuk sahibi olmana engel olur. Her şey gelebilir insanın başına. Evlenip çocuğunuz olmadı diyelim kader dersin ama olmama ihtimalinin %60 olduğunj bilerek evlenirsen ve çocuğun olmazsa kader diyebilir misin? Hayır bilerek seçmiş olacaksın yine de acıtmayacak mı canını? İlişkinizi bozmayacak mı? Belki doğrudan belki de pasif agresif tavırlara gireceksin çocuk olmamasının bedelini bizzat yaşayınca ... onu dedim ben yoksa tabi ki her şey Allah'tan hastalık da sağlık da ölüm de doğum da

AnneAslan

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
1.834
10.291
Tabi ki düşündüm hiç bilmediğin bir şey çocuk sahibi olmana engel olur. Her şey gelebilir insanın başına. Evlenip çocuğunuz olmadı diyelim kader dersin ama olmama ihtimalinin %60 olduğunj bilerek evlenirsen ve çocuğun olmazsa kader diyebilir misin? Hayır bilerek seçmiş olacaksın yine de acıtmayacak mı canını? İlişkinizi bozmayacak mı? Belki doğrudan belki de pasif agresif tavırlara gireceksin çocuk olmamasının bedelini bizzat yaşayınca ... onu dedim ben yoksa tabi ki her şey Allah'tan hastalık da sağlık da ölüm de doğum da
O zaman seni seven adamin karsisina gecip diyosunuz ki bitti sen seker hastasisin ben bu dusuncelerle senle evlenemem yarin bir gun iliskiye giremezsek senden dolayi cocugumuz olmaz diyin.Bakin gercekten daha yolun basinda ne dediginizin farkinda deilsiniz siz bu adami sewseniz bunlarin hic birini agziniza almazsiniz.

Diyabetsevgili123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
26
11
Allah erkek arkadaşınızı sizin gibi insanlardan korusun :dua::dua::dua:
Ben onu bile bile üzemem ki sadece umutsuzluk yaşıyorum yanlış anlaşıldım sanırım ben onu üzmeye kıyamam. bakın 2 ay içerisinde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alacaksınız inşallah şu an bir mucize var kanınızda bir umut var. Ben de bir umut istiyorum sadece her şeyin o kadar da kötü olmayacağına inanmak istiyorum. Allah analı babalı büyütsün

Yukarı Alt