• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Şekeri ve gluten'i kestim

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
6.508
5.942
Merhabalar,
Sağlıklı beslenme işine çok merak saldım, kararlıyım sağlıklı besleneceğim. Tek yaşıyorum bundan dolayı paketli,hazır,dondurulmuş gıdalardan başka bir şey tüketmiyorum desem yeridir. Hergün alkol de alıyorum.
Şeker ve gluteni hayatımdan çıkarmak istiyorum.

Kilolu birisi değilim, ama artık sağlıklı beslenmek istiyorum. Bu yolda nasıl yürüyebilirim bana yardımcı olur musunuz?

demet_41_mom

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
25
37
Ben de benzer şekilde hiç şeker tüketmemeye çalışıyorum. Bir de yemek yemeğe ne kadar geç başlarsam gün içinde o kadar az yiyorum. Yani kahvaltıyı iyice geciktiriyorum, genelde öüle yemeğimle birleşiyor. Yani günde 2 öğün ama tıka basa sağlıklı şeyle yerim.

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
6.508
5.942
Ben de benzer şekilde hiç şeker tüketmemeye çalışıyorum. Bir de yemek yemeğe ne kadar geç başlarsam gün içinde o kadar az yiyorum. Yani kahvaltıyı iyice geciktiriyorum, genelde öüle yemeğimle birleşiyor. Yani günde 2 öğün ama tıka basa sağlıklı şeyle yerim.
Ay ben geciktiremiyorum, calıstıgım icin cok acıkıyorum o yuzden sabah en geç 8:/

Yukarı Alt