Şekersiz 14 Gün Var Mısınız??

Fargant

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
101
Mutlu Perşembeler güzel hatunlar :KK54:

Nasıl geçti haftanız? Herkes formda ve mutlu inşallah?

MrsParanoid MrsParanoid kaçamaksız tamamladın mı haftayı?
Benim 11. gunum buguuuun. ^_^
Bu hafta hic kilo veremiyorum ama problem etmiyorum. Regl donemime yaklastigim icin vucut sisiyor bayagi. Eger 1.5 hafta daha dayanabilirsem mükafatını alacagim sanki.

Gereksizce sirf aliskanliktan oturu yemek yedigimi fark ettim bu donemde. Agzim bos durmaya aliskin degil tabi. Bir suru bos zamanim ortaya cikti. Bir sekilde yemek yemeye alternatif seyler bulmam lazim. Hobi edinmeliyim.

Senin nasil Samsonn Samsonn bakalim?

Samsonn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.400
Benim 11. gunum buguuuun. ^_^
Bu hafta hic kilo veremiyorum ama problem etmiyorum. Regl donemime yaklastigim icin vucut sisiyor bayagi. Eger 1.5 hafta daha dayanabilirsem mükafatını alacagim sanki.

Gereksizce sirf aliskanliktan oturu yemek yedigimi fark ettim bu donemde. Agzim bos durmaya aliskin degil tabi. Bir suru bos zamanim ortaya cikti. Bir sekilde yemek yemeye alternatif seyler bulmam lazim. Hobi edinmeliyim.

Senin nasil Samsonn Samsonn bakalim?
Ben bu haftayı hiç yaşanmamış sayıyorum. :rolleyes: Benim de aynı regl ile geçti, bir sürü zararlı şey gömdüm maalesef.

Allah'dan günün çoğu ofisde geçiyor da insanların yanında bişey yemediğim için oradan biraz kurtarıyorumdur.

Hafta sonu yeniden oruca başlayınca süper olacak inş. Bu akşam da dışarda iftar yapıcam :kk77:

Fargant

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
101
Ben bu haftayı hiç yaşanmamış sayıyorum. :rolleyes: Benim de aynı regl ile geçti, bir sürü zararlı şey gömdüm maalesef.

Allah'dan günün çoğu ofisde geçiyor da insanların yanında bişey yemediğim için oradan biraz kurtarıyorumdur.

Hafta sonu yeniden oruca başlayınca süper olacak inş. Bu akşam da dışarda iftar yapıcam :kk77:
Ben bırakırsam bir daha baslayamam kesin. Sen ne guzel kaldigin yerden devam edebiliyosun. Haftasonuna az kaldi gomebildigin kadar yemek tatli gom valla benim yerime de. :KK48: :KK48: :KK48:

MrsParanoid

güncel 64.9💜 1. Hedef 64 /2.hedef 61/3.hedef 57💜
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.652
Pek parlak değil canım ya, zaten oruca da ara verince bu haftayı yaşanmamış sayıyorum ben :KK70: Bu akşam da iş arkadaşlarıyla iftar yapacağız.

Son 2 hafta çok daha iyi olacak benim için inşallah :rolleyes:
Ben de iftara davetliyim haftasonu 🙊🙊🙊

MrsParanoid

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.652
Samsonn Samsonn aklıma birşey takılıyor yaa mesela şimdi spor yapmadan yediğimize dikkat ederek de vücudumuz incelir mi

Samsonn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.400
Samsonn Samsonn aklıma birşey takılıyor yaa mesela şimdi spor yapmadan yediğimize dikkat ederek de vücudumuz incelir mi
kesinlikle inceliyor canım. Hiç içine bile giremediğim pantolanları yeniden giyiyorum şimdi.

Hep giydiklerimin de belini kıvırıyorum 2 kez :KK70: saçma sapan bir durum oldu. :rolleyes:

Zaten kollar bacaklardan çok net belli oluyor benim. Tabii sonrasında biraz hareket yapıp bir tık daha sıkılaşsak fena olmaz tabi :KK66: Pilates olabilir mesela.

Samsonn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.400
Ben bırakırsam bir daha baslayamam kesin. Sen ne guzel kaldigin yerden devam edebiliyosun. Haftasonuna az kaldi gomebildigin kadar yemek tatli gom valla benim yerime de. :KK48: :KK48: :KK48:
ya 40 gün yaptık burada arkadaşlarla, sonra yeğenimin doğum gününde bozdum. Şimdi de eskisi kadar yemiyorum ama, çünkü inan o döngüyü kırınca aynı lezzeti vermiyor tatlı.

Ama dur, hafta sonu yeniden sıfır carb sıfır şeker Samsonn dönüyor. :rolleyes:

MrsParanoid

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.652
kesinlikle inceliyor canım. Hiç içine bile giremediğim pantolanları yeniden giyiyorum şimdi.

Hep giydiklerimin de belini kıvırıyorum 2 kez :KK70: saçma sapan bir durum oldu. :rolleyes:

Zaten kollar bacaklardan çok net belli oluyor benim. Tabii sonrasında biraz hareket yapıp bir tık daha sıkılaşsak fena olmaz tabi :KK66: Pilates olabilir mesela.
Ben de bugün 36 beden denedim içine girdim, ama bacaklarım çoook kalın geliyor gözüme. Sana özelden yolluyorum bak

Yukarı Alt