Selülit Yağı İle 20 Günde 5 Cm

epruh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selülit yağı spor diyet(her şeyi yiyorum) yeşil çay... daha ne diyim? herşeyin en güzeli doğal olanı :KK66:

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Pro Üye
Emoji Skoru
85
canım benim daha detaylı bilgi verir misin?

fullya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
epruhcum iyi güzel hoşda bide tarif verseydin ? :)
hani nası inceldin falan böle diyip kaçıon umutlandırıyon:KK43:

D

denizkızı-87

Ziyaretçi
Evet Yaa Lütfenn..biraz Daha Bilgi Yazabilir Misin....basenn Sorunummm Var:KK43::KK43::KK43::KK43:

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
Paylaşımın için sağol, emeğine sağlık diycem emmeeee pek birşey paylaştığını da söyleyemeyeceğim.:1yes2:

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Paylaşımın için sağol, emeğine sağlık diycem emmeeee pek birşey paylaştığını da söyleyemeyeceğim.:1yes2:
aysel bile anlamadıysa benim anlamam gayet normal:sm_confused:

CUVCUV

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
valla ne dedin bacım az daha yazsaydın yahuu

epruh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar kusura bakmayın cevap gecikti haklısınız :)
yeşil çay içiyorum günde 3 fincan.. sonra aktardan aldığım selülit yağını sürüp spor yapıyorum her gün.yürüyüşe gdebilirsem yürüyorum gidemezsem evde lateral stepperda çalışıyorum.sonra haftada en az 1 kez fırçalıyorum bacaklarımı... böyle işte kremmş bilmem neymiş para dökmeyin hem aldık işe yaradı diyelim bırakınca eski haline dönmeyeceği ne malum kızlar demi?

kubraaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Seni Zayiflatan Selülit Yaği Veya Yeşil çay Değil Yürüyüş Yapmişsin Ondan Zayiflamak Için Değil Fakat Toksinleri Atsin Diye Bende Uzun Zaman Yeşil çay Içtim Kilo Farkim Olmadi

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
kızlar kusura bakmayın cevap gecikti haklısınız :)
yeşil çay içiyorum günde 3 fincan.. sonra aktardan aldığım selülit yağını sürüp spor yapıyorum her gün.yürüyüşe gdebilirsem yürüyorum gidemezsem evde lateral stepperda çalışıyorum.sonra haftada en az 1 kez fırçalıyorum bacaklarımı... böyle işte kremmş bilmem neymiş para dökmeyin hem aldık işe yaradı diyelim bırakınca eski haline dönmeyeceği ne malum kızlar demi?
kombine bir bakım uyguluyorsun selülit için .bu çok doğru bir yaklaşım..diğer linklerde de bahsettim pahalı kremleri sürüp oturmakla hiç bişey olmaz.sadece paranız boşa gider o kadar.ümitleriniz de...

Yukarı Alt