Popüler Konu Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

nalansonak

Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz.
Sahte Profil
Emoji Skoru
5
20 günde 15 cm mi emin misin canım
Eminim- doktorunuza veya gittiginiz guzellik merkezine sorun cnm. Awt diye bi cihazla kullandilar. 20nci gunde 15 cm karin bolgemde incelme vardi. Active ppc krem bitkisel degil. İcinde ilac etken maddeleri var oyuzden ise yariyor.

Ebruuylcn

Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz.
Sahte Profil
Emoji Skoru
3
20 günde 15 cm mi emin misin canım
Ben uzun zamandır Active PPC krem kullanıyorum. Fiyatı biraz pahalı ama selülitlerim çok ciddi düzeldi. Tavsiye ederim.

Ebruuylcn

Sahte Profil
Emoji Skoru
3
Nereden temin edebilirim ve fiyatı nedir
Canım gitmiş olduğun Dermatolog - Medikal Estetik Hekim - Güzellik merkezlerinde ve Güzellik salonu varsa onlarda vardır kesin. Ben nisan ayında İnternette çok aradım ama satan biyer bulamadım. buralarda satılıyormuş. 500 ml olanını aldım 1 ay düzenli kullanabilmek için. 475 TL verdim ama çok memnunum.

ozgurlukx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Selulit ile savaşa devam eden birisi olarak bir kac kez paylasim yapmisim..selulitlerim artik disardan gozukmuyor..beslenme duzenimi tamamen degistirdim.herkesin bildigi seyler.ekmek haftada 1 veya 2..seker yok..tuz yok..meyva aclik krizinesokuyor diye tamamen biraktim. Falan filan...her gun nerdeyse 5- 15 dakika dans ısindiktan sonra toplamda 15 dakika bacak karin kol calistim...arada koşuya gittim parka 30 dakika kostum...35 yasindayim ve ilk defa bu kadar iyi sonuc aliyorum...devamini getıririm diye umuyorum...(twerk calismalari hem kolay ısındiriyor hemde kalcalari guzellestlriyor)

Dilara Albayrak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar merhaba,

Doktorum Selülit ve sıkılaşma için Active PPC selülit kremi önerdi. Kendinde kullanmış, önerebileceğim tek krem diyor. Diğerlerinden farkını sordum. Bunun içinde biberiye gibi bitkisel şeyler yok, bizim lipolizde kullandığımız maddeler var diyor. Buradaki yorumları okuduktan sonra kafama daha da yattı. çok teşekkür ederim.

Endy24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
71
Silk n silhuoutte diye bir cihaz var.Ben aldım yeni kullanmaya başladım.Bloglarda olumlu yorumlar var ama görücez bakalım.Kullanan var mı bu cihazı?

Yukarı Alt