Popüler Konu Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

dilseker79

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Selam arkadaşlar selülit tedavisi ile ilgili yazdıklarınızı okudum selülit çayı,aspirinli karışım,titreşimli kemer,dove selülit kremi...vs.vs.bende bi kısmını uygulamaya çalışıyorum.Hemen hemen herkes sonuçları paylaşacağını belirtmiş fakat ben bikaç kişi hariç sonuç mesajlarını göremedim:KK43:(( çok merak ediyorum neler yaptınız??bu kadar çabanın sonucunu alabildinizmi??cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar:))

dilseker79

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Mrh
Ben kullanıp memnun kaldığım ürünü yazıyım alıp almamak sana kalsın Matrigen selülit kremi biraz tuzlu ama ben çok faydasını gördüm en az ıkı tüp kullanıp yorum yap denersen eğer. Bol su içiliyor bu kremle hepsi bu.

hawana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
inneov efervesan tozu bulabilen var mı :KK43:

kadingibicom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Selülitler İçin Kahve Peelingi Maskesi Bunu duydunuzmu hiç arkadaşlar bence kesinlikle denemelisiniz, faydaları, erken sonuç ve daha fazlası.. paylaşıyorum sizinle dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

simurgh7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Bu krem ve bakım reçeteleriyle gerçekten verim alabiliyor musunuz? O kadar uzun sürüyor ki bir yerde pes ediyor insan yani. Şok dalga tedavisini araştırın derim. Dermatoloğum önerdi ben bu zamana kadar uğraştıklarıma çok yandım hem zaman hem maddiyat açısından...

Yukarı Alt