sende herşey yalanmış...

aqua83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2008
Mesajlar
47
Emoji Skoru
0
Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum.
Bütün sözcükler yetersiz..
Hiçbir şey yazmak istemiyorum.
Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış.
Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim. Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek derledim.. sevinçti, aşktı göğsüme bastım. Kocaman bir yalanı seninle mi yaşadım?

Gözlerine baktığım zaman cennet bahçesine geçerdim.. Bir aldatmacaymış, kötü bir rüya.. Kötülüğün bile bir yüzü vardır, bir görünüşü.. ama en beteri buymuş.. bu aldatmaca. Bir masal olsaydın razıydım, bir şiir olsaydın, alır saklardım.Güzel bir yüz kalırdı senden geriye, hoş bir anı.. kimsenin dokunamıyacağı bir tarih. Ama hiçbir şey kalmadı.. Bir yokluğu varsaymışım. Bir HİÇ’e sarılmışım. Çölde serap bile değilsin. Serabın gizli ışığı vardır. Sen ışığı yutan karanlık.. bir kör kuyu.. Ben kör kuyularda kaynak suyu aramışım.

Nasıl olsa biterdi bu aşk. Ama unutulmaz bir hatıra, gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı.. Sen hiçbir şeyin değerini bilmedin. Kökün çürük, yaprağın kül, meyvan zehirmiş. Ben seni aşkın yerine koymuş aldanmışım. Kabahat sende değil, ben insan tanımamışım.

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim, kızgın değilim.. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin ihanetin bana koymadı..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım. Sen zaten yokmuşsun ki.. benneyaptımki senin neyine yanayım? :çok üzgünüm:
 

LiLiquM

HayırlısıOlsun
Kayıtlı Üye
Katılım
31 Mayıs 2008
Mesajlar
950
Emoji Skoru
29
Yüreğine Sağlık canım çok güzel cümleler...İçimde titredi...a.s.:nazar:
 

komidin26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
4 Kasım 2011
Mesajlar
705
Emoji Skoru
4
hme biçim hem de içerik yönünden harika bi yazı olmuş ? peki gerçeklik payı var mı ?? aynı şeyleri ben de yaşadım, çok istedim gecelerce onun hayaline sarılıp uyumayı ama bana hayalini bile haram etti :KK43:(
 

pinkwhite0

Popüler Üye
Pro Üye
Katılım
14 Şubat 2011
Mesajlar
2.678
Emoji Skoru
117
bunu internette okuduğumda ben de bi garip olmştum..
 

pinkwhite0

Popüler Üye
Pro Üye
Katılım
14 Şubat 2011
Mesajlar
2.678
Emoji Skoru
117
hayır. zaten Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin ihanetin bana koymadı bu kısmını kopyalayıp google a aratırsan ihanetin mektubu diye çıkıyor
 

msevik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Aralık 2010
Mesajlar
147
Emoji Skoru
0
Yazanada paylaşanada teşekkür o f of of
 
Yukarı Alt