Septum perforasyonu

MerveEvrem2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2019
7
0
Merhabalar...
Bir yıl önce Burun ameliyatı oldum.Maalef her bakımdan başarısız bir operasyon olmuş. En önemlisi perfarasyon olması. (Burnun orta duvarında delik)astım hastasıyım ve bu durum hayatımı kabusa çevirdi resmen. Nefes alamıyorum . Bu tamiri yapabilecek dr arıyorum . Umarım yoktur ama böyle bir durum yaşayıp başarılı bir ameliyat geçiren varsa lütfen paylaşabilir mi?

Fasul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2010
37
16
Merhabalar...
Bir yıl önce Burun ameliyatı oldum.Maalef her bakımdan başarısız bir operasyon olmuş. En önemlisi perfarasyon olması. (Burnun orta duvarında delik)astım hastasıyım ve bu durum hayatımı kabusa çevirdi resmen. Nefes alamıyorum . Bu tamiri yapabilecek dr arıyorum . Umarım yoktur ama böyle bir durum yaşayıp başarılı bir ameliyat geçiren varsa lütfen paylaşabilir mi?
Bir gün ameliyat olabilir ve bu hayatımı mahveden perforasyondan kurtulabilirsem kesinlikle buraya yazıcam lütfen sen de kurtulursan bana yaz.

suziskom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
6
0
Bu kadar az kişide oluşmuş olamaz dimi. Acaba kontrole gitmeyip de fark edilmeyenler mi var çok şansısız ya da biz kafayı yicem.

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
120
33
Bu kadar az kişide oluşmuş olamaz dimi. Acaba kontrole gitmeyip de fark edilmeyenler mi var çok şansısız ya da biz kafayı yicem.
Kaçıncı ayda anlaşıldı belirttileri nasıl ? Kuruluk nefeste sıkıntı yazıyor nette ama of tüm ameliyatlarda bu tür belirtiler var zaten iyileşme dönemi

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
120
33
Ben şans eseri alerji ilacı yazdırmaya gidince öğrendim 5. Aydayım
:/ kendi doktorunuzla görüştünüz mü konuyu ? Peki şikayetleriniz tam olarak neydi? Şu ıslık sesi okudum bir kaç yerde ilk aylarda burnum içi doluyken oluyordu o ses şimdi yok ama bilemedim 🤷‍♀️ 3. Ayıma giriyorum ..

suziskom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
6
0
:/ kendi doktorunuzla görüştünüz mü konuyu ? Peki şikayetleriniz tam olarak neydi? Şu ıslık sesi okudum bir kaç yerde ilk aylarda burnum içi doluyken oluyordu o ses şimdi yok ama bilemedim 🤷‍♀️ 3. Ayıma giriyorum ..
Hiç bir belirti yoktu. Ben alerjik rinitim ilaç yazdırmaya gittiğimde öğrendim. Doktorum kontrole gelince bakarız canını sıkma dedi. Şehir dışındayım bir ay sonra gidebilicem doktoruma

Yukarı Alt