Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Stajerlerinin Paylaşım Alanı

sebo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
227
1
bende mezun olduğumda aynı durumdaydm hatta o kadar uzun süre işsiz kaldım ki. hayatım boyunca hiç çalışamıcamı düşünmeye başlamıştım.. ama şuan çalışıyorum o kadar beklediğime değmiş diyorum sabret sende :) evde olmanın tadını çıkar bi yandann:))

Slm kızlar bende 2012 mart döneminde sınavı kazandım,şimdi ise stajımı yapacak iyi bir yer arıyorum .bakalım nasıl olacak .

resusitasyon

Popüler Üye
Pro Üye
29 Kasım 2009
7.054
17
Ben staj yaparken muhasebe müdürüydüm :) maaşım 3500 idi.
staj okulda ki stajlar gibi değil arkadaşlar.
adı staj işte.
kimse size stajyersiniz diye eğitim vermiyor.
norma calısıyorsunuz.
acemi iseniz maaşlar 700 den başlıyor.
maaşını staj değil sen ve kişisel özelliklerin belirler.
ben herşeyimi hallettim :)
darısı uğraşanların başına.
aa minik meslektaşmışız senlee:KK34:

myruh

Bir ölüm vefalı birde sonbahar...
Pro Üye
20 Ekim 2007
196
27
Bu iş çok zor şu an işim olmasına karşın önermiyorum.Çünkü sadece beyin yoruluyor ve çok stresli 8 yıldır büroda çalışıyorum.Önceleri belge aklımda vardı ama sonra soğudum.Hem masraflı hem yorucu bir süreç.Şahsen gözüm yemiyor hemde bu kadar işin içinde​

smhdrm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
61
4
selam murat ve deha arasında kaldım. temmuz 2013 te yeterlilik sınavına giricem. malum staj yaptığım için maaşım da resmen cep harçlığı. 7 yaşında bir oğlum var. yani ne fazla vaktim nede naktim var .lütfen bi fikir verin. kendimi çok yalnız hissediyorum bu konuda....

minikdepresif

Vazgeçtim gözlerinden
Pro Üye
20 Ağustos 2008
13.120
58
Ben staja hazırlıktada i bitirmesınavında da murat mecidiyeköy şubesine gittim.
çok memnun kaldım

myruh

Bir ölüm vefalı birde sonbahar...
Pro Üye
20 Ekim 2007
196
27
slm arkadaşlar bende mart 2013 de gireceğim.dehanın ve muratın kitapğlarını aldım kitaplar gelince başlayacagım çalışmaya ama nasıl çalışsam ne etsem bilemedim. konular çok fazla.tavsiyesi, olan varsa alabilir. teşekkürler.:2:

smhdrm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
61
4
slm arkadaşlar bende mart 2013 de gireceğim.dehanın ve muratın kitapğlarını aldım kitaplar gelince başlayacagım çalışmaya ama nasıl çalışsam ne etsem bilemedim. konular çok fazla.tavsiyesi, olan varsa alabilir. teşekkürler.:2:[/QU

geldi mi kitapların

Yukarı Alt