Serklaj olanlar birlikte bekleyelim mi?

Blackcat95

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
518
İlk bebeğimi23. Hafta da normal doğum yaptım 6 gün sonra bebeğimi kaybettim maalesef rahim ağzı yetmezliği yüzünden. Şimdi iki gün sonra serkilaj olucam iki bebeğimin arasında 3 ay var? 14 haftalık olcam yarın herkes farklı bişey söylüyo wc bile kalkamazsın diyende var temizlik bile yaparsın diyende. Eşinle tamamen yakınlaşma yok diyende var haftada 1 diyende drum da ben sormadan söylemiyo bişey sorunca açıklıyor ama bende ya unutuyorum yada utanıyorum bazı şeyleri sormaya erkek dr olduğu için bu süreci beraber geçirelim bilgilerimizi paylaşalım birbirimizle. Umarım sağlıkla alırız yavrularımızı kucağımıza evlerimize neşe huzur sevgi bereket gelir bebeklerimizle inşallah.

kamilekamile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
İlk bebeğimi23. Hafta da normal doğum yaptım 6 gün sonra bebeğimi kaybettim maalesef rahim ağzı yetmezliği yüzünden. Şimdi iki gün sonra serkilaj olucam iki bebeğimin arasında 3 ay var? 14 haftalık olcam yarın herkes farklı bişey söylüyo wc bile kalkamazsın diyende var temizlik bile yaparsın diyende. Eşinle tamamen yakınlaşma yok diyende var haftada 1 diyende drum da ben sormadan söylemiyo bişey sorunca açıklıyor ama bende ya unutuyorum yada utanıyorum bazı şeyleri sormaya erkek dr olduğu için bu süreci beraber geçirelim bilgilerimizi paylaşalım birbirimizle. Umarım sağlıkla alırız yavrularımızı kucağımıza evlerimize neşe huzur sevgi bereket gelir bebeklerimizle inşallah.
Merhaba arkadasim. iliski kesinlikle Yasak.kasilna yaratiyor erken dogumu tetikliyor. Dikisten sonra surekli ustirahat etsen iyi olur. Bende 10 hafftalik gebeyim somdiden basladm yatmaya

Emina44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Hanımlar vende birinci bebeğimi kaybettim bu yüzden şimdi yeniden hamile kalmak istiyorum ne kadar bekleyeyim bide serklajdan sonra hepmi yatmak lazım

Blackcat95

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
518
Hanımlar vende birinci bebeğimi kaybettim bu yüzden şimdi yeniden hamile kalmak istiyorum ne kadar bekleyeyim bide serklajdan sonra hepmi yatmak lazım
Canım öncelikle başın sağolsun gebelik planlamada dr agörünmeni tavsiye ederim ben öyle yaptım şahsen rahime baktı toparlamışmı diye buji muayenesi oldum ondan sonra kesin teşhis kondu ve gebe kaldım. Serklajdan sonra hep yatanlar çok yatmayanda var ama hepimiz çok dikkatliyiz bu gerçek bunları drla görüş sen yinede

Hatticeee32

..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
876
Senkraj olanlar naptınız?? Sonucunuzu yazmamissiniz bebekleriniz sağlıcakla zamanında geldi mi sorun yaşadığınız mi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 60 gün kaldı.

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hatticeee32

..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
876
Canım merhaba 36haftalık olcam yarn. Dikişim duruyor 18inde alınacak inşallah
Maşallah. Bana da yapılacaktı 22 haftalık kaybım var. Dün kontrolde herşey yolunda açılma yok rahim uzunluğu da iyi dediler yapmadılar. Korkuyorum aynı şeyi yaşamam

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Blackcat95

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
518
Maşallah. Bana da yapılacaktı 22 haftalık kaybım var. Dün kontrolde herşey yolunda açılma yok rahim uzunluğu da iyi dediler yapmadılar. Korkuyorum aynı şeyi yaşamam
İnşallah yaşamazsın canım ama devlet hastanesinde ilk kayıpta atmıyorlar dikişi ve hafta ilerleyip rahim boyu kısalınca dikiş riski artıyo. Eğer durumun varsa bi özel dra daha görün derim ben

Hatticeee32

..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
876
İnşallah yaşamazsın canım ama devlet hastanesinde ilk kayıpta atmıyorlar dikişi ve hafta ilerleyip rahim boyu kısalınca dikiş riski artıyo. Eğer durumun varsa bi özel dra daha görün derim ben
Doktorum araştırma hastanesinde prof canım. Dikise çok niyetli degildi risklerinden çekiniyordu pazartesi kontrolünde herşey normal çıktı rahim boyu uzun açıklık yok dikiş yapmayacağım dedi. Ben sürekli yatıyorum hareket etmiyorum hep istirahat halindeyim. Önceki hamileliğinde hareketliydim yaz günüydü düğünü bayramı vs derken hep ayaktaydim rahim boyum ölçülüyordu. Bu defa daha dikkatliyiz bakalım

Yukarı Alt