Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Serophene kullanıp hamile kalan var mıı?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve raebzeh tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : raebzeh
  1. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Ödül Puanları:
    346
    serophene kullanıp hamile kalan var mıı?

2. 1 Şubat 2009
  3. nuriş83

nuriş83 Ziyaretçi

evet canım arkadaşım kulanımın ikinci ayında hamile kalmış banada doktorum verdi ben üç aydır kullanıyorum ama hala tık yok

4. 1 Şubat 2009
  5. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Ödül Puanları:
    346
    canım bende 3 ay önce kullandım hamile kalamadım...kızıma gonaphene ile hamile kalmıştım..hayırlısı inşallah..rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallah...amiiiiinnn..

6. 29 Haziran 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.