Sevdiğini Cenazende Öğrendim Be Gülüm...

E

EU2

Ziyaretçi
Liseye yeni başladım. ilk onu gördüm karşımda. öyle güzel bir insandıki, adı denizdi. deniz kadar engin, deniz kadar güzel ve maviydi. o güzel gözlerine aşık oldum ona bakarken. sınıfta tek arkadaşım oydu. onu gizli gizli sevdiğimi Allah'dan ve yüreğimden başka kimse bilmiyordu. hep benim yanımdaydı. hep beraberdik hep bizbizeydik hayatta. onu çok sevdiğimi onsuz olamadığımı bilmiyordu. söyleyemedim. çünkü bana "sen benim en iyi dostumsun..." diyordu hep. o beni hep bir arkadaş olarak bildi.
bende bu sevdayı hep yüreğimde yaşadım.

okul bitti, mezun olduk, o başka yere gitti, ben başka yere. ama onu unutamadım, yerine başkasını koyamadım. elimde bir resmi var yıllarca hep ona baktım, ona aşkım dedim, onunla güldüm onunla ağladım... sevemedim kimseyi....

yıllar sonra öldüğünü öğrendim, dünyam yıkılmıştı artık. hayatta ek sevdiğim insan artık yoktu. artık aramıza kara toprak girdi. sevdiğimi kaybettim. ne kadar talihsiz bir insanım. keşke zamanın da onu sevdiğimi söyleseydim. keşke..

günler sonra annesi geldi yanıma. bana bi defter verdi. şeklindende belliydi. bu denizin günlüğüydü. bana bırakmış ölmeden.

açıp okuyamadım önce. belkide sevgilisi veya bi başkasının adı vardı içinde. ama dayanamadım açtım okudum. ama yazanları okuyunca birdaha kahroldum yüreğim yangın oldu.

" sevgili günlük,

bugün yine beraberdik onunla. okuldaki tek arkadaşımla. o çok iyi bir insan günlük. onu çok seviyorum ama o beni arkadaşı olarak görüyo. aşkımı söylersem belkide dostluğumuz biter günlük. ona söyleyemem. o benim en iyi dostum, arkadaşım, gizli aşkım sevdiğim. aşığım ama söyleyemiyorum ne kadar acı değilmi günlük.

gün gelicek okul biticek günlük işte o zaman yıkılırım. keşke hep yanımda olsa. ama o beni arkadaşı olarak görüyo günlük. aşkım beni arkadaşı olarak görüyo...."

beni sevdiğini sen öldükten sonramı öğrenicektim gülüm. ama sen merak etme. birkaç güne kalmaz bende gelirim yanına....

kamilisss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bişi dicem bu gercekemı yanı mesajı yazan kısının basına gelmıs bı olaymı yoksa alıntımı etkılendım baya ondan yanıııı

sewos_85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:a015::a015::a015::a015::a015:

meltemgalli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hehe tabikide alıntı arkadaşım aslında bu çok klasikleşmiş bi roman parçası ağızdan ağıza dilden dile değişiklikler gösterirr kime daha uzun daha acıklıdır ama hep aynıdır :)

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ay bende cpk etkılendımmmmm

Deryacik

...KUAFÖR OLDUM BEN...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Ayy lise yıllarındayken okumuştum ben bunu
Ben asla ama asla geciktirmem SENİ SEVİYORUM demeyi
Sizde ertlemeyin.....

bernaca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bnde etkılendım gercek sandım yaa

Deryacik

...KUAFÖR OLDUM BEN...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Ayy lise yıllarındayken okumuştum ben bunu
Ben asla ama asla geciktirmem SENİ SEVİYORUM demeyi
Sizde ertlemeyin.....

sel

👨🏼👼
Pro Üye
Emoji Skoru
899
bende asla ertelemem. her fırsatta söylerim.
aşığım kardeşim ne saklicam. böyle güzel bi duygu nasıl saklanır ki...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-12-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt