• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sevdiğinin aramasını isteyenler için çok tesirli bir dua

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kazandibi3434

it's too late..
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
423
3
süper yaa hemde 1 saat çaldı telefon:))bende sadece pişman olduğunu görmek istiyorum okusam mı acep:)

peki niyet edip mi okudun canm
canım neler cektım neler yazılarımdan okuyabılırsın anı terkedısler 5 yıllık ılıskı bayram gunu nasıl canım yandı sadece dustan cıktım yazıyı gordum hatta esprı yaptım bı kere okudum ama canım cok yandı sımdı yenı konu acıcam sızlere daha cok ıhtıyacım var cunku :)))
 

dermannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
332
19
canım neler cektım neler yazılarımdan okuyabılırsın anı terkedısler 5 yıllık ılıskı bayram gunu nasıl canım yandı sadece dustan cıktım yazıyı gordum hatta esprı yaptım bı kere okudum ama canım cok yandı sımdı yenı konu acıcam sızlere daha cok ıhtıyacım var cunku :)))
az çok biliyorum canım senin konunu neler çektiğini tamam yorumumuzu yeni konuya saklayalım merak ettim:KK43:bende okuyacam ama fransada etki edrmiki okuduğum dua aramı ki...
 

kazandibi3434

it's too late..
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
423
3
bilmiyorum kızlar açıkçası duamıydı ama ben allahın acı cekenı gordugunu biliyorum ama kımsenın ahı kımsede kalmaz allaha dua edin o işini biliyor ve zamanla bekleyın ve görün sakın ha ısyan etmeyın ..
 

mmousee

Popüler Üye
Pro Üye
5 Ağustos 2011
8.430
1.240
kızlar bunuda ben buldum belki deneyen olut :KK9:Gideni getirmek için bir dua...
Tarot açılımlarımda çok sorduğunuz bir soru var..
Eski sevgilim yada eşim dönecekmi..??
Ben bu duayı kendim yaptım. Allah'nda izniyle oldu.
Tabi sizede tavsiyem okurken hayırlı ise gelsin deyin. Kaderde ayrılık varsa ne yaparsanız yapın geri gider..


Bu duayı bir kimsenin bir yeri terk ettiğinde dönmesi için her cuma yedi kere yedi cuma tekrarlanmak üzere okur isen o giden kimse tekrar ayrılmış olduğu yere Allah'ın izni ile geri döner

Faydası yediye tamamlanınca görülüyor bildiğim kadarı ile..,benimki 3. okumamda oldu...
Abdestli olarak (ve başta istenirse niyet ederek) yedi kez okunuyor.
Okumaya başlamadan 2 rekat namaz kılmanın etkiyi arttıracağını duydum.

Dua metnindeki "Filanca"nın yerine dönmesi istenen kişinin adının geleceğini söylememe gerek yok sanırım. Bunun bir iyisi mümkünse anne adını da katarak "...'dan doğma ..." olarak telaffuz etmektir. (Tabii bu kesinleştirme, baştaki niyet etme kısmı için de geçerli.)


Buyurun:


Bismillahirrahmanirrahîm

Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca'nın gönlünü bana dost kıl.
Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca'nın gönlünü çevirgel.
Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan'ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.
Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.
İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur'ân-ı Kerim.

Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti İmanil mü'minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.

İlâhi senin lûtfun için ve senin in'amın için ve senin ihsanın için.
İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.

Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca'nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil.

Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü

İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca'nın gönlünü bana çevirgil.

İlâhi Musa Aleyhisselâm'ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi mü’minin velmü’minat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca'nın aklına, Filanca'nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.

Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.

İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Ma’ruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve mü’minler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi.

Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca'nın gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil.

İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi mü’minler arasında hub eyle.

Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilel’aserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Ya ilâhel’evveline velâhirine. İyyake na’budu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha.

Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kur’anil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin.

Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ ya’lemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün üymün fehüm lâ yübsirune.

Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min re’sihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin fe’iza emintüm femen temettea bil’umreti ilelhacci.

Bismillâhirrahmanirrahîm.

Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Vel’hamdülillâhi rabbil’âlemine.

Amin..
 

haticecrm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
541
0
Ben dün akşam7 de okudum abdest aldım bizimkisi imkansızdı allahtan umut kesilmez dedim onun yeni sevgilisi var 1 sene olacak ayrılalı dünden beri ne arayan var nesoran belkide ben hephayırlısı dedim allahımda hayırlısı diye vermeyecek oyeni sevgilisine faceden aşk sözleri yazıyor ben halen umutla bekliyorum :KK14::KK14:
 

youonlyliveonce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.131
192
Ben dün akşam7 de okudum abdest aldım bizimkisi imkansızdı allahtan umut kesilmez dedim onun yeni sevgilisi var 1 sene olacak ayrılalı dünden beri ne arayan var nesoran belkide ben hephayırlısı dedim allahımda hayırlısı diye vermeyecek oyeni sevgilisine faceden aşk sözleri yazıyor ben halen umutla bekliyorum :KK14::KK14:
umutla beklemen çok güzel canım bende şuanda o durumdayım:KK59:
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt