severek evlenmek

dilek123

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evlilik aski öldürürmü sizce,severek evlenipte mutsuz bir evlilik sürdüren kac kadin var kimbilir aramizda...siz nasil evlendiniz ve neden mutsuzsunuz ne degisti evlenincefisfisfis

Winston

EGE & ECE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
işte ben buna çok karşıyım sevgiliyken farklı göstermekden biz sevgiliyken benim en doğal hallerimi görmüştür yurtta kalıyodum o geldiğinde saçım başım dağınık karşılıyodum falan yani her zaman aynı şekilde olmayabilirsin o yüzden doğal olmakdan yanayım
doğal olduğumuz için birbirimize şimdi hiç zorluk çekmiyoruz

E

EU2

Ziyaretçi
dilek125 arkadasim sen mutsuzsun herhelde sözlerinden bu anlasiliyor. ask bambaska birseydir eger gercek asksa yerini sevgiye ve saygiya birakir askin bitmesinin evlilikle falan bir ilgisi yok bence elbette evlendigin zaman bir arada oturuyorsun ve onu daha yakindan taniyorsun belkide daha önce hic göremedigin taraflarini görüyorsun hosuna gitmiyor ve sogukluk basliyor. ama bir insani sevmek onu herseyiyle kabul etmektir. mutluluklar canim

MorAnka

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
693
severek evlendim
hiçde pişman olmadım çünkü eşimle çok mutluyum
daha önce çıkarken nasıldı şimdide öyle hata daha iyi ve yumuşak
sevmeyerek evlenmek bana göre değil zaten

E

EU1

Ziyaretçi
severek evlendim bende...halada çok seviyorum ilk gün ki gibi..oda beni çok seviyor..ama şöyle bir durum var tabii severek evlenince beklentiler daha fazla oluyor..umduğun gibi olmayınca da hayal kırıklığına uğrayabiliyorsun..ama zamanla geçti bizimkisi..şimdi birbirimizi olduğumuz gibi kabullendik..ve çok mutluyuz..bence biraz şans biraz da kendi elinde mutlu olmak...severek ,mantık,görücü nebileyim bence herkes aynı şansı yada şanssızlığı yaşayabilir..yani mantık evliliği yapıpta mutsuz olan var,görücü usulüyle evlenipte çok mutlu olan var...ALLAH herşeyin hayırlısını versin hakkımızda..:eek:

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
buyuk konusmayayım ama
mantik olarak uyan ama sevmedigim, icimi kipir kipir edemeyen biriyle yapamam
evlensem de uzun surmez bence
asklarin bitmesinde de en buyuk etkenin su oldugunu dusunuyorum; erkekler merak ediyorlar evlenmeden once kadinlari, bazi seyler gizemli kaliyor, ayni evde de olmayinca ozlem aski tetikliyor...ama evlenince hergun gorudugu icin bunlar olmuyor...askin bitmesinde bence en buyuk etken erkekler

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
Emoji Skoru
18.103

Benim dayımla eşide severek evlendiler...
6 yıl kadar falan flört ettiler...

Şuandada cok mutlulular maşallah:1hug::nazar:

Kişilerin birbirlerine olan saygısı sevgisi ön planda olmalı evlilikte.
Ayrıca şimdi evliliklerin %50'sini maddiyat alıyor.:1closedeyes:
Maneviyat arka sıralardagamyoncuiremsu

adaylaarda

iyi düşün:iyi olsun :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
severek veya görücü usulü diye değerlendirmemek gerekir olayı :1no2:
eğer nişanlılık veya flört döneminde saygıyı bitirirsek evlilikte o şekilde gidiyor
saygı olmayınca :mymeka: ne aşk kalıyor nede sevgi

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
4
saygı yitirilmedikten sonra sevgi ve heyecana hiç bişey olmaz..
saygı ; sevgi ve heyecan getirir kaydirigubbakcemile2

Yukarı Alt