Popüler Konu Sevgili günlük...

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Pro Üye
5 Ağustos 2006
4.781
228
Günlük;
Pati beni depresyona sokacak gibi..
Çok huzursuz..
Çok hırçın..
O böyle yaptıkça sinirlerim iki katına çıkıyor..
Şu sigara da sabrımı zorlamakta iyice :nazar:

dimitrina

pamuktan kalbin solmadan
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
422
2
Gunlukum!
Uzun zaman oldu sana yazmayali, ama napiyim cok yogun geciyor gunlerim. dava okumaktan biktim usandim ama su iki haftadir baya azimliyim..2-3 gundur sporu aksattim ama yarin yeniden devam. su aldigim ilac butun yeme duzenimi,metabolizmami alt ust etti ama bir kac ay boyle devam edecek artik.

subat ve mart benim icin cok ama cok zorlu gececek, biraz tedirginim gunluk..insallah kazasiz belasiz atlatirim gunluk..her sey daha fazla kor dugum olmadan cozulmesi gerek bazi seylerin.

Gunlukum! Isik arkdasimin guzel kizi melek olmus, oyle cok uzuldum ki :KK43: Allah Isik arkadasima sabirlar versin ve yuzunu guldursun. Gunleri mutlulukla dolsun...

Simdilik bu kadar gunlukum, yine gelirim ben!

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.526
8
günlük bu sana ilk yazışım yeni bi sayfa yeni bi başlangıç ne güzel..yenilikleri seviyorum her ne kadar klasik biri olsamdagamyoncuiremsu.
aşkımı köpek gibi özlüyorum biliyosun dimi..ama geçicek bunuda biliyorum..bu gün mahmut hüdayi hazretlerine gittim..ağladım ağladım döktüm içimi.dualar ettim rabbime.aşkıma hayırlısıyla kavuşıyım die
gözümü onla açtım onla kapamayı nasip et allahım:Saruboceq:
askerliğide yiyelim, bende diyimki bir gün geldi bir gün kaldı.!!..

Feronia

İyi ki varsın :)
ÜZGÜN
Pro Üye
16 Ekim 2007
6.807
48
Ben, artık tamam yazmaz, bitti kabus ,kurtuldum huzurluyum dedikçe bi kaç günde bir kendini hatırlatma gereği duyuyor nedense.Ne zaman son bulucak bu bilmiyorum.
Başka birine söylesem yazdıklarımı ömrü boyunca yüzüme bakmaz! Anla ne kadar ağır konuşuyorum ne kadar laf söylüyorum! Bana mısın demiyor 2 gün susup 2gün sonra yine yazıyor delircem.
Böyle bi karakter değildi bu iyice delirmiş. Ama bi son bulucak elbet... Yani öyle umuyorum ben.
Hayatımda eskilere yer yok artık yeni bi sayfa açtım, eskilerle karalanmasına çizilmesine müdahele edilmesine izin vermiyorum. Herşey güzel olucak yeni başlangıçlarımla..

melenela

Leylek Yola Çıktı:)
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
1.434
5
Sevgili günlük hamilelik çok fena geçiyor anlatamam sana
bıktım şu bulantılardan valla
bundan sonra su ile beslenicem arada elma
kardeşini deli gibi isteyen prensesim bana
annecim kardeşim gelmeden seni yormaya başladı
galiba seni çok üzecek dedi içim fena oldu ölemi olacak dersin
korkuyorumeyvahedigeldismile
arada uğrarım sana iyi geceler

white_girl

Kıbrıslı gız
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2007
1.281
3
günlük bugün baya action lı geçti....
hem sınavv
hem sel felaketi var kıbrısta sorma buraları sular aldı götürdü yollar kapalı..
annemde ankaradan geldi süpriz misafirle (!)

onlar da esrarengizdi yaa!

işte böyle be guzum...

şimdi çok uykum geldi ama gorkarım yatayım gözümden uyku süzülür oysa :çok üzgünüm:
of yahuu :KK43:(((((

ArMeSu

KıZıM & OğLuM
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
327
6
günlük şu saat oldu daha yatmadım uykum yok ya sende herkes gibi yatsana sıcacık yatağına be kadın :mymeka: yok uyku felan yok hala ben iyice bu işin suyunu çıkardım galiba ne dersin aman neyse biraz daha dolanıyım hamilelik bölümünde :kedi: belki yeni bişeyler vardır hoşçakal :eek:

Yukarı Alt