Popüler Konu Sevgili günlük...

SaryamV

Tevekkül🙏🏻
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
422
5.173
Sevgili günlük..
Sen beni selamete çıkar ne olursun Rabbim diye geçiyor her günüm çok şükür.. Sonuçta biliyorum ki her dert ve sorunların sonunda gökkuşağı çıkacak.. O yüzden yalnızca tevekkül ediyorum..
İyi geceler günlük 🙏🏻

Mars84

Okçu'nun önünde saygıyla eğil
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
195
72
Seni çok özledim kabak artık hiç gelmiyceksin dimi ben gelirim belki ama ne zaman

Mars84

Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
195
72
Seni üzen herkesten nefret ediyorum ama nefret le yaşanmıyor sensiz de yaşanmıyor şu evdekiler olmasa çoktan kavuşmuştuk yada hiç olmuycaktık olsun ikiside güzel ama gelemiyorum. Belki orda gökkuşağı vardır sen koşuyorsun belki yağmur yağıyor burası güneşliydi ama Bi süredir kış artık beynim uyuşmuyor acı tamamen sardı. Seni seviyorum

Mars84

Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
195
72
Daha kaç şişe içmem lazım kardeşim sen gerçi artık biraktın içmeyi belki de içki yüzünden gittin belkide kader bilmiyorum bilmemek daha acı bogazım yanıyor acıdan sonra senin gözlerin ne kadar büyük tü gülünce içi parladı acaba kime çekti gözlerin annem le babam a benzemiyor bidaha gülmüycen mi burda mı gülmüycen

Mars84

Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
195
72
Bugün hep senden bahsettim insanlar şaşırdı olsun ben yine bahsederim kimse umurumda değil

Mars84

Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
195
72
Kendi acımı bile yaşayamadım kimse üzülmesin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum keşke senden önce gitseydim neden kötüler gitmiyor sen neden gittin ne işin vardı sana oraya gitme demiştim. Neden bu kadar iyi kalpli kırılgansın

Vind

I have a secret dream... 🎶
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.178
7.052
Mutluysan, kendini seviyorsan ve öz güvenliysen güzelsin...

Vind

I have a secret dream... 🎶
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.178
7.052
Neden bu dünyadayız, niye varız merak ediyorum. Merak etmeden duramıyorum.
Ve burayı sevilesi bir yer olarak göremiyorum, sadece katlanabilir kılmak için iyi şeyler de var...
Sınavım her neyse, umarım iyi bir şekilde geçerim...

Yukarı Alt