Sevgililer günü

nurkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
8
4
Kızlaar sevgilimle 5 yıllık beraberliğimiz olduğu için hediyeleri sürprizleri tükettik. Artık bir şey alırken çok zorlanıyorum. Değişik maddi veya manevi fikirleri olanlarla burada paylaşalım mı hem herkese fikir olmuş olsun🧚‍♀️

Bulutumsuu

Rüzgarda savruk Başına buyruk💃
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
547
809
Yani artık ihtiyaca göre bir şeyler bakmalısınız. Çalıştığı ise göre bir kıyafet yada aksesuar alabirsiniz. Ya da bir kıyafeti eskimiştir. Kışlık beresi yoktur bere. Aklıma gelmiyor pek ama dediğim gibi ihtiyacı olan bir şey olabilir vakit bulup alamamıştır örneğin sizin düşünüp almanız hoşuna gider

Piremsesdiyari34

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
121
176
Bizde oldukça uzun zamandır birlikteyiz ama ben kutlama taraftarı olmadığım için allahtan kutlamıyoruz size özel olan Günlerde alsanız ticari günleri es geçseniz daha güzel olmaz mı :)

msgwenpool

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
101
153
Bizde oldukça uzun zamandır birlikteyiz ama ben kutlama taraftarı olmadığım için allahtan kutlamıyoruz size özel olan Günlerde alsanız ticari günleri es geçseniz daha güzel olmaz mı :)
Tam ben yazacaktım aynısını onun dışında 5 yıllık bir ilişkiniz var yani varsa ihtiyacı olan bir şeyi almak daha makul gözüküyor.

MissGamzeli

TeMMuZdan SoNSuZa
Pro Üye
12 Aralık 2009
10.501
1.259
Nasıl ki kutlamamak sizin seçiminiz ise kutlamak da bizim tercihimiz. :cool: arkadaş, kutlayalım mı kutlamayalım mı diye sormamış ki, hediye önerisi istemiş.

nurkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
8
4
Evet arkadaşlar kutlamayanlara saygım sonsuz ama biz kutluyoruz :) Yani kutluyoruz derken o günü beraber geçiriyoruz. Yemeğe gittiğimizde oldu, benim cupcake yaptığım termosa çay alıp arabayla bir manzarada film izlediğimizde oldu. Bunları normal zamanlarda yapmıyor muyuz? Yapıyoruz tabi ama sevgililer günü işte maksat beraber olmak :) Hediye olarakta insan uzun ilişkisi olunca bütün gibi oluyor zaten mesela kendine alışveriş yaparken aa bunuda ona alıyım ihtiyacı vardı veya bunu sever deyip alıyorsun birdenbire o ayrı. Daha manevi birşey yapmak istiyorum aslında sevgili kitabı, sosyopixten fotoğraflar notlar, yemek hazırlamak gibi. Ama hepsini yaptım🤣 o yüzden bu tarz değişik fikirleri olanlar varsa paylaşsınlar bizde yapalımm😍

Yukarı Alt