Sevgililer gününü kutlamıyormus

Brokolis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
14
17
Kızlar sevgilim sevgililer gününü kutlamıyormuş. Ben ona uğraşıp hediye hazırladım cok beğendi sevindi ama bana bir şey yok. Şu an çok üzgünüm ben mi fazla önem verdim?

Brokolis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
14
17
Galiba biraz fazla önem vermişsiniz bu güne😊 bazı erkekler benim nişanlımda bunlardan biri hediye olayını çok düşünemeyebiliyor. Bunun dışında bir sorun yoksa çok da üzülmeyin derim.
Olabilir normalde düşüncelidir hediye alır ama bugün böyle inatlaşmasi üzdü beni:/

idrakizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2015
687
885
Bende kutlamıyorum:)) nişanlım geçen sene mesaj atmıştı bende teşekkür edip önem vermediğimi söylemiştim. Bu yıl da normalde foto eklemeyi sevmez ilk defa instagramda paylaşmış fotomuzu:) bana göre kafi.

Brokolis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
14
17
Bende kutlamıyorum:)) nişanlım geçen sene mesaj atmıştı bende teşekkür edip önem vermediğimi söylemiştim. Bu yıl da normalde foto eklemeyi sevmez ilk defa instagramda paylaşmış fotomuzu:) bana göre kafi.
Aslında güzel böyle onem vermemek bu güne ama elimde değil sanki ya😂

Helinsma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
438
254
Benimde erkek arkadaşım almadı bende almadım hediye. Ama sonra üzüldüm akşama doğru ilk 14 şubat imiz bi çiçek olsun yollayabilirdi

Audrey Hepburn x

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
491
930
Aşkında sadesi doğalı makbul bence. Süslü lafların olduğu gösterişli ilişkiler yalan ve şov amaçlı gibi duruyor

Yukarı Alt