Sevgilim askerde.

34zlm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Hayırlı akşamlar. Sevgilim 4 gün önce askere gitti. Telefonundan kaynaklanan bi sorun nedeniyle hattını kullanamıyor. Ve bana bunu annesi haber veriyor gittiğinden beri sadece 1 kere aradı beni annesini her gün arıyormuş. Bende çok bozuldum sizce haksızlık mı ediyorum??

Son düzenleme:

Birbardakcay

Müstakbel memur 🤗🤗
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.089
Tek telefon hakki var belki. birakin da annesini arasin daha 4 gun olmus arar elbet

Limonsuzcay

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.470
Sadece 1 hakkı varsa annesini arayabilir. Ama birkaç hafta sonra aynı olursa o zaman sorun edebilirsin.

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Insan gercekten sewiyosa önce sewdigine haber wermek ondan haber almak ister annelerimiz herzaman basimizin tacı ama bu ayri bi konu yanlis buldum. Askerde olan o birak o kafaya taksin

silsilesil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.586
Benim sevgilim de askerde. Neresi çıktı? İlk gittiği günden beri sürekli arıyor, hep haber veriyor o da zar zor arıyordu ama her yolu deniyordu aramak için. Annesinden önce beni arar. Valla anne manne her şey boş, erkek seviyorsa önceliği sen oluyorsun. Tamam annesini çok düşünüyorsa arasın ama 1 gün seni 1 gün onu arasın. Bence sorun edilecek bi şey.

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.376
Hayırlı akşamlar. Sevgilim 4 gün önce askere gitti. Telefonundan kaynaklanan bi sorun nedeniyle hattını kullanamıyor. Ve bana bunu annesi haber veriyor gittiğinden beri sadece 1 kere aradı beni annesini her gün arıyormuş. Bende çok bozuldum sizce haksızlık mı ediyorum??
Telefon sırası oluyo öyle dur şimdi de şunu ariyayim diyemuyosun arkanda sıra bekleyenler varken. Yani çok istiyosa konuşup sonra tekrar sıranın en sonuna gidebilir ama zaten belli saatlerde bu hak veriliyor ve gün içinde yorulduklari için uzun uzun sıra bekleyemiyorlar

Sonsuzum_melek

Polis Eşii❤ Kocasının Kraliçe'si🧚‍♀️👮‍♂️👱‍♀️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
824
4 gun olmus gideli zaten 1 kere aramis diger 3 gun aramamiş eger bir hakki warsa annesinde degerlendiriyor olabilir.
Boyle dewam ederse tepkinizi koyun tabikide.

sonbiryolculuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.395
Benim sevgilim de askerde. Neresi çıktı? İlk gittiği günden beri sürekli arıyor, hep haber veriyor o da zar zor arıyordu ama her yolu deniyordu aramak için. Annesinden önce beni arar. Valla anne manne her şey boş, erkek seviyorsa önceliği sen oluyorsun. Tamam annesini çok düşünüyorsa arasın ama 1 gün seni 1 gün onu arasın. Bence sorun edilecek bi şey.
Anne manne herşey boşmuş...!
İlerde sizin oğlunuzda sizin hakkınızda anne manne boş deyip elin kızına öncelik tanırsa görürsünüz bakalım anyayı konyayı...
Ayrıca ister kabul et ister etme senin gibi milyar kişiyi üst üste koysak, kırkar fırında ekmek yerdirsek o annenin milyarda biri kadar o çocuk için endişe edemezsiniz.
Annesini bırakıp tutup sizi arayan o tipede yazıklar olsun.

Yukarı Alt