Sevgilim Beni Aldatıyor mu?

Eslem akdeniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
25
9
20
Merhabalar. Konuya girmeden önce şunu belirtmek isterim ki sevgilim ile aynı şehir de yaşamıyoruz. O başka bir şehir de okuyor bende ayrı bir şehir de okuyorum. Uzak mesafe ilişkisi diyelim 😔
- Bundan dört ay öncesi dakar sevgilimle buluşma kararı aldık. Yaşadığı şehirden İstanbul'a gelecekti çünkü okuduğu şehrin otobüsü buradaki otogardan kalkıyordu. Her neyse, buluştuk yemek yedik biraz gezdik sonra ben bundan telefonunu istedim çünkü o zamanlar telefonum bozuktu. O günün anısına resim çekinmek istemiştim. Bana hiç beklenmedik bir tepki vermişti. Birden " Seni aldattığımı mı düşünüyorsun" sonra " Vermek istemiyorum, bakamazsın, fotoğraf çekmeye gerek yok". Ondan sadece nazikçe telefonunu istemiştim ama o birden heyheylendi. Kötü bir niyetim yoktu. Önceleri bana sormadan telefonumu alıp kurcalayan bir insandı. Ben ondan isteyince hemen seni aldatmıyorum diyor. Sizce?? Kendimi aptal gibi hissediyorum.

Mavisimm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
99
168
25
Erkeklerin klasik kendini savunma psikolojisi sevgilinizde de devreye girmis.aldatmasaydi boyle bir cumle kurup ta kendini savunmazdi bence sizi aldatiyor olabilir 🤔

krizanteeemmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
39
31
29
Bence onunla oturup bu konuyu konuş. ben böyle bir şey düşünmüyordum ama senin verdiğin bu tepki bu konuda iyi bir izlenim bırakmadı benim için. de, daha sonra da konuşmalarına, mesajlarına mesafeli yaklaş ki seni kaybetme korkusu biraz olsun oluşur en azından.

bir de aldatıyorsa farklı şehirde olsanız bile, sen onun okuduğu şehre hiç gittin mi mesela. eğer oradan biriyse senin oraya da gelmeni istemez diye düşünüyorum

yokayol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2020
14
10
muhtemelen aldatıyor. aldatmasa bile sizden sakladığı bir şey var. yani güvenmemeniz için bir sebebiniz olduğu kesin. ayrıca konudan bağımsız, daha çok yeni buluşmuşsunuz, birbirinize bile alışmamışsınız. siz bir şeyi nezaketle söylemişken bu kadar sert çıkışmak hoş mu sizce?

paloma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2011
160
6
Merhabalar. Konuya girmeden önce şunu belirtmek isterim ki sevgilim ile aynı şehir de yaşamıyoruz. O başka bir şehir de okuyor bende ayrı bir şehir de okuyorum. Uzak mesafe ilişkisi diyelim 😔
- Bundan dört ay öncesi dakar sevgilimle buluşma kararı aldık. Yaşadığı şehirden İstanbul'a gelecekti çünkü okuduğu şehrin otobüsü buradaki otogardan kalkıyordu. Her neyse, buluştuk yemek yedik biraz gezdik sonra ben bundan telefonunu istedim çünkü o zamanlar telefonum bozuktu. O günün anısına resim çekinmek istemiştim. Bana hiç beklenmedik bir tepki vermişti. Birden " Seni aldattığımı mı düşünüyorsun" sonra " Vermek istemiyorum, bakamazsın, fotoğraf çekmeye gerek yok". Ondan sadece nazikçe telefonunu istemiştim ama o birden heyheylendi. Kötü bir niyetim yoktu. Önceleri bana sormadan telefonumu alıp kurcalayan bir insandı. Ben ondan isteyince hemen seni aldatmıyorum diyor. Sizce?? Kendimi aptal gibi hissediyorum.
Muhtemelen, evet.. çünkü gereksiz tepki.. o kadar ayrı kal, sonra kavuş.. tepkiye bak. Bi de söylemiş aldattığını düşünüyorsun diye üste çıkmak için.. dikkat et derim .. çaktırmadan iyi gözlem yapabilirsin..

kedi cicegi

Pisces
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
906
1.415
Bilemiyorum günahını mı alıyoruz ama aldatma olmasa bile kesinlikle bişeyler saklıyormuş gibi geldi bana canım. Üzüldüm çok hakkında hayırlısı olsun inşallah