• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

sevgilim çok erkenden uyuyakalıyor

Lulibunny

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
129
315
Ben evimden 2 saat uzaklikta calisiyordum eskiden. Sabah 6 gibi yola cikmam gerekiyordu akşam 7 de ise cikiyordum eve gel yemek ye pestilim cikiyordu hemen yatiyordum doğal olarak sevgilim benle ilgilenmiyorsun diye surat yapip ayrılmıştı...

Cok sınır olmuştum. Evet suphe cekebilir ama yoruluyordur belki yasamasam bende yeme derdim ama sahsen yasadim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-08-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Karamellasepeti

Çok pati az insan çok huzur
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
2.197
3.340
Yapacak etkinkiği yoksa normal cok erken kalkıyormuş. Ben de uyumayi severim bi sorumluluğum yojsa 10 saat uyurum

Biarritz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
212
492
Benim de böyle bir erkek arkadaşım olmuştu. Gerçekten uyuyordu. Sinir bozucu bir durum o atalet insana antipatik geliyor...

Yukarı Alt