• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Sevgilime yurt dışından kız arayan yenge sorunsalı...

xxeck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
388
187
Merhaba ben daha önce " yirmi yaşındayım evlenmeli miyim" başlığı altında bir konu açmıştım hepiniz destek oldunuz ve bu işten akıl ve mantık çerçevesinde vazgeçtim. Ancak ilişkimiz devam ediyor. Sevgilim lise mezunu ve şuan usta çırak ilişkisi sayesinde bir meslek ediniyor. Fakat ailesi onu yurt dışından bir kızla evlendirerek yurt dışına göndermek ve oranın vatandaşı yapmak istiyor. Sevgilimin yengesi de yeni geldi yurt dışından bir ton aday bulmuş getirmiş sabahtan akşama kadar çocuğa bu kızları anlatıp gösteriyor. Bu durumdan fazlasıyla rahatsız oluyorum fakat ilişkimiz açığa çıkmasın diye yengesiyle konuşamıyorum. Sevgilimde tek kelime etmiyor bu duruma. Ve bundan rahatsız olduğum için beni suçluyor istesem giderdim diyor. Fakat ben o kızlara alıcı gözüyle baktığı fikrini atamıyorum bir türlü kafamdan. Mutlaka bakıyor ama ben olduğum için, kendisini bana bağlı kalmak zorunda hissettiği için o adaylara evet veya hayır diyemiyor gibi hissediyorum. Az önce ona " Sana bir şey soracağım ama doğru söyle " dedim ve " O kızlardan birine alıcı gözüyle baktın mı? " dedim. Bana " Baksa mıydım? :KK70:Gerçekten böyle mi düşünüyorsun gel beraber bakalım. " dedi. Ben çok ciddi bir soru sormama rağmen dalgaya aldı.Beni tanıyamamışsın falan dedi fakat bakmadım diyemedi bir türlü. Bende sinirden düşünmem için biraz zaman vermesini istedim. Sizce bu durumda ne yapmalıyım?
 

xxeck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
388
187
Bi beş gün izin ver dedim çünkü hergün bu konu hakkında tartışıyoruz bana özellikle kendisine önerilen kızlardan bahsediyor artık yeter dedim şimdide " tamam bi beş gün yoksun en azından artık ne dediğimin bir önemi yok sonrası da Allah kerim " dedi. Bir şey demedim.
 

xxeck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
388
187
Niye saklıyorsunuz ilişkiyi?
Yenge de sıkıntı yok,bekar diye aday gösteriyormuş.
Ben yengesine kızmıyorum sevgilime kızıyorum ama kadın da bir an düşmüyor çocuğun yakasından. Çocuk altıda işten çıkıyor kadın gidiyor alıyor gece 12-1 de anca eve giriyor çocuk sürekli gezmek istiyor çok seviyor sevgilimi küçüklüğünden beri
 

xxeck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
388
187
Ne saçma sevgilinizin size bunları yansıtması, çocuk mu diyeceğim ama pekte olgun değild zaten.

Ayrıca sizi açığa çıkarmadan sevgilisi olduğunu söyleyebilir, gayet hoşuna gitmiş bu durum.

Kızlarda sıra tutmuş sevgilinizi bekliyordu zaten orası da ayrı.
Evet bildiğiniz hoşuna gidiyor hele beni kıskanmam... Ama ben artık yoruldum kıskana kıskana insan artık her şeyi düşünüyor sonra ben suçlu oluyorum. Ama yeri gelince bana diyor ki " ben istemesem sen benimle konuşamazdın şunu yapamazdın bunu yapamazdın. " Madem o kadar paşasın dedim sen istemeden kimse seninle ilgili bir şey yapamıyor yengene bunları istemediğini söyle dedim. Ama sen beni her şeyimsin tabi sana geçecek nazım diyor. Yani bildiğin lafı dolandırıyor.
 

xxeck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
388
187
Şu "yurtdisindan gelin/damt bulalım da oğlunuz/kızımız yurtdışına gitsin" modası hala bitmedi mi? Kaç insanın böyle evlilikte başı yandı, ama durmak yok yola devam :olamaz:
Evet.... Sözde sevgilim de gitmek istemiyor. Ama duruma bakınca inanasım gelmiyor.
 
Yukarı Alt