Sevgilimle birlikte olmadan boyle haz alır mi kendisi?

sessizbibayan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
4
0
22
1 2 aylık olsa ilişkimiz yapmam ama sevismelerimiz oluyor seks yapmıyoruz sadece ic çamaşırım üzerinden sürtünme baskı uygulayarak sevisiyoruz ben haz alıyorum ama onu merak ettim ve ona oral de yapıyorum ilk kez birine oral yaptim yardimci olacak büyüklerim veye yasitlarimm?

sessizbibayan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
4
0
22
Korkulacak ne var? Kendini inanç olarak evlendiğine saklamaksa. E saklamıyorsun ki? Neyse aklını bulamdırmayayım. Bu kadar önemliyse 2 damla kan hymenoplasti filan olmaya çalışırsın sonra filan.
ciddi ilişkimiz var yoksa haklisin dedigim gibi konu kan degil ki

Evva

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Kasım 2019
13.049
44.261
25
1 2 aylık olsa ilişkimiz yapmam ama sevismelerimiz oluyor seks yapmıyoruz sadece ic çamaşırım üzerinden sürtünme baskı uygulayarak sevisiyoruz ben haz alıyorum ama onu merak ettim ve ona oral de yapıyorum ilk kez birine oral yaptim yardimci olacak büyüklerim veye yasitlarimm?
Erkek arkadaşına soraydın bu soruyu ne yani biz nerden bilicez haz alıp almadığını oda onun bileceği iş

nazannazli2

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2020
140
197
21
bence de bu konuyu ona sorun ancak 1-2 ay birlikte olduğunuz biriyle böyle sevişmek de çok mantıklı değil bana göre çünkü devamında birlikte olursunuz. eğer birlikte olacaksanız emin olduğunuz biriyle olun. soru işareti bile yaratmasın kafanızda. yoksa psikolojik olarak zorlanırsınız. zannımca iki tarafta da heyecan, istek, arzu varsa haz alır neden almasın? bence giyiminiz, tavrınız, işte ne biliyim koku süs vs de dikkat ediyorsanız sıkıntı yoktur

sessizbibayan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
4
0
22
bence de bu konuyu ona sorun ancak 1-2 ay birlikte olduğunuz biriyle böyle sevişmek de çok mantıklı değil bana göre çünkü devamında birlikte olursunuz. eğer birlikte olacaksanız emin olduğunuz biriyle olun. soru işareti bile yaratmasın kafanızda. yoksa psikolojik olarak zorlanırsınız. zannımca iki tarafta da heyecan, istek, arzu varsa haz alır neden almasın? bence giyiminiz, tavrınız, işte ne biliyim koku süs vs de dikkat ediyorsanız sıkıntı yoktur
1 2 aylik olsa dedim yıl oldu beraberligimiz dedigin gibi temiz sekilde giderim ic çamaşırı vs dikkat ederim :)

Yukarı Alt