sevgilinizi hangi durumlarda ....

B

bebito

Ziyaretçi
:Saruboceq:arkadaslar hangi durumlarda asla sevgilinizi affetmezdiniz fikirlerinizi düşüncelerinizi beklıyorum ona göre bende de bir şeyler şekillensin derim çünkü tek başımayım

B

bebito

Ziyaretçi
tamam bir örnek küfretse mesela size sinirlendiğinde size küfretse affedrmisinz? hadi bismillah... yazın yahu :)))))

E

EU3

Ziyaretçi
cnm. sanırım bir çok arkadaş aldatılmak dicek ama bence..
aşk herşeyi affediyorr..

VAZGECILMEZIM

DÜDÜKSÜZ TENCERE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
554
ihaneti asla affetmem nokta.

Sevgi Kelebexgxi

.......
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Aldatılmak,yalan en başlarda gelir
Küfür diyorsunuz buda affedemyceğim bir şey ama nasıl ve ne şekilde söylendiğine bağlı ki yinede kolay kolay affedebilceğimi düşünmüyorum en azından süründürürüm:mymeka::eek:klava:

Burcuxoxzge

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
3
sadakat konusunda güvenimi sarsacak,hareket,davranış,yaklaşım asllaaaaa affetmem... 1 bana bir aşk yemini ettiyse buna sadak kalmalırıdr çünkü ben öyle kalıcamşakkıdı

ailem hakkında yapılan hakaret,yerme,küçük görme,aşağılama aslllaaa affetmemm... 2 kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundadıryasakkelime

Bana fiziksel üstünlük uygulayamaz. Gücünü üstümde test edip deneyemez buda ....3
.

asisevgi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
aldatırsa affetmem....

Efla

bize bağışla Allahım
Pro Üye
Emoji Skoru
13
yaptığı davranışın derecesine ve yapma sıklığına bağlı.
yalan,ilgisizlik,saygısızlık, vs. bunlar sayılı olmuşsa,çok şiddetli değilse; seviyorsam affederim.

sadece ihaneti; bir kere yapmış olsa bile affetmem.

Blair Witch

DurdurunDünyayıİnecekVar!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
kalbımı kırcak seylerı affedersin eger gercekten sevıyorsan ve onunda seni sevdigini biliyorsan..şakkıdıama kalbimi un ufak edecek seyleri affetmem iste malum bılınen durumlar :içelim:Şenizlülülülülülü:eek:klava:eek:na baktıgında sevgı deılde yaptıgını hatırlatacak seyler..:nazar:CADIARZU

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.362
1- Bana ağır küfür ederse
2- Şiddet uygularsa
3- Aldatırsa

Bu üçünü yapan (tabiki bu saatten sonra sevgilim olamayacağı için) kocamı asla affetmem.
Genede büyük konuşmuş olmayayım. Allah insanı kötüye düşürmesin.

Yukarı Alt