• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sevgilisi uzakta olanlar dertleşmeye gelin

Mechulzaman

İki kedi, bir melek annesi.
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
356
748
Canım çok mutlu oldum sizin adınıza. Hiç kimseye aldırmayıp devam etmişsiniz. Ve mutluluğa erişmişsiniz. En güzel kısmı bu 💕
Bizde hep uzaktaydık ama en azından türkiye içindeydik. Şimdi 1 senelik yurtdışına gitti. 2021 in başında gelecek inşallah.
arkadaşlarımdan destek olan da var. Köstek olan da :KK43:
Sonuçta geleceğimiz için gitti sevgilim. O yüzden ona git dediğim için hiç pişman değilim. Hatta iyiki gitti. Elbet gelicek. Bizde seneye nişan vs düşünüyoruz. İnşallah her şey hayırlı olur 🙏🏼
Bir yıl hemen geçer merak etme. Arada sende git hem beraber gezmiş olursunuz hemde sen o nerelerde geziyor görmüş olursun. Sonra konuşurken şurdayım burdayım diyince gözünde canlanır muhabbet konusu olur:)
Görüşmek sürecin daha katlanılabilir geçmesini sağlar.

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
595
337
Bir yıl hemen geçer merak etme. Arada sende git hem beraber gezmiş olursunuz hemde sen o nerelerde geziyor görmüş olursun. Sonra konuşurken şurdayım burdayım diyince gözünde canlanır muhabbet konusu olur:)
Görüşmek sürecin daha katlanılabilir geçmesini sağlar.
Canım çok haklısın ama kendisi Avusturalya da. Oraya gitmem imkansız.
zaten bu virüsün çıkmasıyla iyice imkansız oldu. Artık evimde onu bekleyeceğim 😘

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
595
337
Sevdiğimden ayrı 44 gün oldu. Her şey güzel gidiyor özlem dışında. Allah yardımcımız olsun

MatthewClairmont

🥑 / Self-Made Women 💪
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
669
891
Evet haklısın canım. Düşüncesi bile yıpratıyor. Ama kavuşmadan sonrası umarım yıpranmışlığı onarır
Böyle düşünme bu tamamen size bağlı. Nişanlımla üniversitede tanıştık 3 sene birlikte okuduk benim okulum bitti onun uzadı ki uzamasa da onun ailesi başka şehirde benim ailem başka şehirde yaşıyordu yine de bir olamayacaktık ama hiç de yıpranmadık fırsat buldukça o benim olduğum şehire ben onun olduğu şehire gittim bu arada 1.5 sene görüşmediğimiz bir zaman dilimi oldu hiç problem yaşamadık şimdi düğünümüz için gün sayıyoruz (tabii virüs olayı biterse :KK43:)

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
595
337
Böyle düşünme bu tamamen size bağlı. Nişanlımla üniversitede tanıştık 3 sene birlikte okuduk benim okulum bitti onun uzadı ki uzamasa da onun ailesi başka şehirde benim ailem başka şehirde yaşıyordu yine de bir olamayacaktık ama hiç de yıpranmadık fırsat buldukça o benim olduğum şehire ben onun olduğu şehire gittim bu arada 1.5 sene görüşmediğimiz bir zaman dilimi oldu hiç problem yaşamadık şimdi düğünümüz için gün sayıyoruz (tabii virüs olayı biterse :KK43:)
Maşallah canım allah mesut etsin inşallah.
bu virüs herkesin düğününe engel oldu gerçekten. Artık biraz beklenecek malesef :KK43:(

Lamaziaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
595
337
Sevgilimden ayrı 76.günümüz . Bu korona ortaya çıktığından beri her şey daha da zor. Ama yolunda çok şükür herşey

Yukarı Alt