Sevgilisinin yanında düşen.

hersey_eskir

Dengesiz..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Arkadaşlar birşey sorucam , sevgilisinin yanında ilk buluşmalarda düşen o kişiyle evlenirmiş kısmeti olurmuş onun doğrumu ? siz böyle birşey duydunuzmu :uhm: şeyy ben düştümde :eek:

mavi_ay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar birşey sorucam , sevgilisinin yanında ilk buluşmalarda düşen o kişiyle evlenirmiş kısmeti olurmuş onun doğrumu ? siz böyle birşey duydunuzmu :uhm: şeyy ben düştümde :eek:
allah iyiliğini versin emi herşeycim.kaydirigubbakcemile3Valla ben böle bişey hiç duymadım canımcım yaa..
İnşallah hakkında hayırlısı olur tatlımm...Seven sevdiğine kavuşur inşallahhhhhhhhhhihoyyythihoyyyt

Mine

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
valla benim eşim birinde düştü birinde yırttı heyecanlanmıs ondan olmus tabi şimdi evliyiz iştee
şimdiye kadar hiç duymamıştım :)

hersey_eskir

Dengesiz..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Ben bunu talihsizlik olarak gördümm ve anlattım bir çok kişiye hepsii aynı şeyi söylediii, batıl bir inanç olabilir nelere kaldık ama aklıımın bi köşesinde de kalmadı değil hani :eek:

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ben de düşmüştüm birinin yanında, duydum evleniyormuş canım, ben zaten evliyim artık :)

E

EU1

Ziyaretçi
yanında düşen ne demek ben anlayamadım ?

devrııp yere mı düşen

e hayatım böle batıllara ınanırsan olur

dur bakayım ben düştüm müüüü ,,,,
e tabı
lıse mezunıyette cok ıcmıstım yanımda elımı tutuyodu cocuk arkadasım dusmeyım dıye
netekım dusmustum ama cocuk sımdı nısanlı baskasıyla hemzaten alakamız yktu..

merdıven altından gecmekten daha sacma bı batıl ınanc bu hayatım ınanma,
ama ınanmak ıstıyorsan tutmayalım lülülülülülü

Yukarı Alt