Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Sevgiliyiz ama bir şeyler hissetmiyorum akıl verin :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Minuscule tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

13 Ekim 2013
    Konu Sahibi : Minuscule
  1. Minuscule

Minuscule Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    163
    Kızlar ben yaklaşık 3 yıldır hayatına ciddi anlamda kmse girmemiş ve birini artık hayatında isteyen biriydim.üniversite ikinci sınıftayım geçen yıldan beri benimle tanışmak isteyen bunun için fazlasıyla ısrar eden biri vardı başta hep silip attım çünkü çok ısrarcıydı bunaldım diyebilirim.Bu süreçlerde yine bana karşı bir şeyler hissettiğini bildiğim insanlar karşıma çıkıyodu ama ben kendimi soğutuyodum istemiyodum.Neyse en son bu yaz stajımızda yine ısrar etti ben istemediğimi söylediğimde elimden geleni yaptığıma inanıyorum dedi bir daha yazmadı.Daha sonra okulda önemli bi konuma geldi benim dikaktimi çekmeye başladı hakkında hoş şeyler duydum şans vermediğim için pişman oldum.Sonra anneannem vefat ettiğinde dilekçemi görmüş başsağlığı diledi bende o dönemler çok hassastım tabi sana onca söylediklerime rağmen sen halimi hatrımı soruyosun söyledklerm için özür dilerim dedim geldiğinde konuşuruz dedi.Daha sonra ben okula döndüğümde bana tekrar yazmaya başladı buluşalım dedi kabul ettim.ilk buluşmamızda elimi tuttu rahatsız olduğumu belirttim bu geç kalmış bir şeyin başlangıcı dedi açıkçası elimi tutması hoşumada gitti.Sorun şu ki daha bir hafta oldu tatil için memleketlermize geldik cuma günü dayısı bizim orda oturuyo cumartesi günü yanıma geldi hemen arkadaşalrımla buluşucaktım arkadaşlarımla tanıştı benim için fikirleri önemli olan arkadaşlarım sevdiklerini beğendiklerini söylediler.Şimdi benim sorunum şu benim ona karşı çok fazla bir şey hissetmiyorum hatta bir şey hissedip hissetmediğimden emin değilim.Ama başta ben çok sevmiyodum sonradan aşık oldum diyen çok kişi duydum sizce öyle mi ? birde buluştuğumzda sürekli elimi tutuyo fiziksel bir temeas halinde bulunmak istiyor ve sürekli evlilikten bahsediyor uyarıyorum ama laf anlamıyor ben ne yapıcam bu işin sonu ne olucak yorumlarınız ? Şöylede bir şey var onunla telefonla konuşurken keyif alıyorum ama mesajlaştığımzda sıkılıyorum elimi tutması yada elini omzuma atması hoşuma gidiyor ama bazen yiycek gibi hasret hasret bakıyor korkuyorum çok ilgili sürekli güzel şeyler söylüyor ama ben böyle şeylerden çokta hoşlanan biri değilim.bugün buluşucaz mesela hala benm memleketimde ama çokta istekli değilim kızlar yorumlarınızı beklyorum

2. 13 Ekim 2013
  3. Afclue

Afclue Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Canım istemiyorsan bırak yani. Ciddi şeyler düşünebilmen için aşık olman gerekir. Benim teyzem de tesadüfe bak seninle aynı yaştayken çok iyi huylu biri vardı teyzeme takılıyordu teyzem de şans verdi ama olmayınca olmuyor ne diyeyim.

gizemliasli ve MissCherryBlossom bunu beğendi.
  4. 13 Ekim 2013
  5. Minuscule

Ödül Puanları:
    163
    haklısın kesip atıcak kadar hissizim diyemem ama düzelirmi severmiyim böyle olan varmıydı diye merak ediyorum

6. 13 Ekim 2013
  7. _sessizce_

_sessizce_ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    63
    daha bir hafta oldu demişsiniz karar vermek için erken değil mi, sevdiğiniz aklınızdan çıkmayan biri yoksa bence biraz daha zaman verin tanıdıkça zaman geçirdikçe sevebilirsiniz aceleci davranmayın derim:KK52:

baharguzeli bunu beğendi.
  8. 13 Ekim 2013
  9. ayisigi88

ayisigi88 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    103
    canım daha dur ilk günler bende nişanlıma karşı pek bişey hissetmiyodum sadece ilgili olması beni düşünmesi hoşuma gidiyodu hatta bi ara bazı şeylerine kızıp ayrılmıştım yaklaşık 1 sene sonra tekrar barıştık ve şuan nişanlıyız çok seviyorum herşey kısmet neyin ne olucağı belli olmuyo. ayrıca yicek gibi hasret hasret bakması sevgisinden olabilir bende nişanlıma bakıyorum öyle o da bana bakıyo :KK1:

Son düzenleme: 13 Ekim 2013
    redvelvetcake bunu beğendi.
  10. 13 Ekim 2013
  11. omtebarla

omtebarla Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    Tensel temasta bulunmaya çalışması çok rahatsız edici.

Bence bu iş olmaz. Sevmiyorsun çünkü. Evlendikten sonra bazı şeyler rutine biniyor. Flört dönemleri dolu dolu geçmeli en azından...

Son düzenleme: 13 Ekim 2013
    MrsDelfino, Vind ve MissCherryBlossom bunu beğendi.
  12. 13 Ekim 2013
  13. Minuscule

Ödül Puanları:
    163
    birlikteyken bi sorunum yok ama daha önce aşık oldum ona karşı çok farklı şeyler hissetmiştim ayrıyken özlemiyorum ama birlikteyken güzel bugün çok güzeldi mesela ama şuan çokta istekli değilim mesajlaşırken
    beni düşündüren bu zaten
    her geçen gün fikrim değişiyor gibi umarım iyi olur benim içinde

14. 13 Ekim 2013
  15. -lotus-

-lotus- Guru Üye

Ödül Puanları:
    288
    Valla canım benim de böyle bir olayım olmuştu. Ama fazla süslemeden uzatmadan gerçeği söyleyeyim. Beni çok beğenen birisi vardı. Ben de bir boşluktaydım evet demiş bulundum. Ama işte aması var. Yani çocuğa ısınamadım, olmadı yani. Tensel temasımız olmadı ama. Beni çok zorladı. İkinci günden aşkım dedi ve bana da zorlayarak söyletti. Ne bileyim sonra durdum düşündüm, bu ilişki değil bir görev gibi geldi. Tam 1 haftada son verdim. Ve inanır mısın sanırım sevmediğim için hiç zorlanmadım. Bunu söylediğim için kızanlar elbet olacaktır ama şunu da unutmayalım. Bir insan ancak SEVDİĞİ birinden ayrılınca üzülür. Ayrıca baştan sevilmeyince sonradan zamanla severim durumları çok zordur.
    Ayrıca önceden aşkı iliklerime kadar hissetmiş biri olarak hoşlantı bile bir ilişkiye başlama nedeni değil artık benim için. Belki de o yüzden çocuğa ısınamadım. Eskisi o kadar şiddetliydi ki. Ki hala da geçmiş değil, o yüzden birini bir haftada harcamak zorunda kaldım. He erken bitmesi bir yana iyi oldu. Daha fazla köklenip budaklanmadan bitmesi daha az acı verir karşı tarafa. :KK34:

MrsDelfino bunu beğendi.
  16. 14 Ekim 2013
  17. Minuscule

Ödül Puanları:
    163
    durumumuz hemen hemen aynı daha önce aşık olmuş biri olarak öyle hissetmek istiyorum ama boşluk değildi benmki baş başaykende sorun yok ama ayrıldığımzda özlemiyorum yada frsatım olmuyo blmiyorum onnla vakt güzel geçiyo kendimi zorunlu hssetmyroum hiç bişeye ama esksi gibi olmasını bekliyorum belkide

18. 15 Ekim 2013
  19. -lotus-

-lotus- Guru Üye

Ödül Puanları:
    288
    Ya bilemiyorum canım, kimse o olmayacak bunu da aklından çıkarma. Bu çok acı ama malesef benim için de geçerli. İsterse dünya iyisi olsun o değil işte. Tek bu sebep yetiyor benim için. O yüzden ilerleyemiyorum ben. Belki de zamanla düzelir diyorum. Yeniden birilerini sevebilirim diyorum ama imkansız geliyor bu da bana.:KK14:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.