Sevimsiz topuklar

Cotton Candy

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
833
959
Arkadaşlar resmî bir kurumda çalışıyorum ve gebeyim
Öğlen arası kapımı kapatıp MAsamda biraz dinlenmek istiyorum fakat ne mümkün ?!
Topuklu ayakkabı giymiş bayan arkadaşlar koridorda seri halde öyle bi yürüyorlar ki beynime beynime saplanıyor sanki o topuklu ayakkabının sesi
Bu kadar ses çıkartmak zorundalar mı ki !?
Yazdığınızın altında topuklu ayakkabı reklamı çıktı ofis şıklığı diye 😂 kulak tıkacı iş görür. Kimisi çivi çalar gibi yürüyor gerçekten ama genel olarak yapabileceğiniz bir şey yok. Kulaklık takın ya da kulak tıkacını deneyin

patilibirhayat

Başlangıç; 73,8 Güncel; 65 Hedef;58 -İstikrar-
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
2.631
6.434
hahahahaha :KK70: Allah başka dert vermesin demeye geldim :)
İşyeri parke ise ses çıkması çok normal, hatta çok çok normal. Mermer ise de normal. Kısacası topuklu ayakkabının ses çıkarması çok normal..
Prensesliğin luzumü yok :) insanlar ne giymek istiyorsa giyer.. üstelik bir iş yeri bakımlı özenli olmak zorundayız :) Hamile olabilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun. RABBİM sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. ama işyeri de sizin uyuyacağınız bir kurum değil, siz uyuyacaksınız diye sevimsiz topukların uçacak hali yok değil mi :)

Loveitred

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
1.838
2.215
Uyumak ıstıyorsanız calısmayın ya da evınızde uyuyun. Oyle bı anlatmıssınız kı sankı yatakodanızın kapısında topuklu ayakkabıyla dolasıyorlar. Valla bızde hamıle olduk ama topuklu ayakkabıymıs yok uykum bolunmus bunları dert etmedık. Bunu da dert dıye bdv ye yazmanız.. Allahtan sırket sahıbı falan degılsınız de kendınız gıyıp kırıtamadıgınız topuklu ayakkabılar ıcın mıllet ısınden olmamıs.

Emilyslittlepeanut

Sevmek güzel şey.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
1.496
1.867
Yine beğeni kasmaya gelen tipler belirivermiş konuda...
Karşınızdaki insanın hamile olduğunu tam anlamıyla idrak edememeniz ve ukala konuşmalarınız hiç hoş değil.
Öğle arası diye bir ibare var orada. İş saatleri içinde uyurken rahatsız ediyor bu sesler dememiş konu sahibi. O yüzden derdi gayet makul. Allah aşkını hepimiz sınav anında topuklu giyip gezen gözetmenlere az saydırmadık mı? Bu konunun ne farkı var bundan?
Konu sahibi derdinize gelince maalesef şıklık adı altında giyilen bu ayakkabıların ayaklara ettiği zulmün sesine şahit oluyorsunuz. Düğünde zor giyiyorum topuklu ayakkabı ben çok can yakıcı. Ve maalesef diğer arkadaşlar gibi kulak tıkacı en mantıklı çözüm. Ya da koridorunuza halı serdirin :)

Minel_ask

Previously lilla
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
2.482
2.508
Birde bunun hem topuklu ayakkabı ile ekstra yürüyen parfüm modunda olanları var..alerji rahatsızlığım var kokulardan dolayı tıkanıyorum.nefes nefese kalıyorum bu hak yani.resmen başkasına al kokumu burnunun deliklerine kadar çekmek zorundasın mahkumsun diyorlar.lutfen az koku sıkın hanımlar gerçekten alerjisi astımı olan insanları düşünün yazık yani!

Yukarı Alt