Sevimsiz topuklar

bodrum salatasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
640
507
siz dinleneceksiniz diye
kimse iş yapmayıp boş mu oturmalı ?
dmeek ki biryerlere yetişmeleri birşeyleri yetişrimeleri gerekiyor
bunu burada konu açmak ne kadar bencilce

cilek.yagmuru

Guru
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
3.648
12.275
Yine beğeni kasmaya gelen tipler belirivermiş konuda...
Karşınızdaki insanın hamile olduğunu tam anlamıyla idrak edememeniz ve ukala konuşmalarınız hiç hoş değil.
Öğle arası diye bir ibare var orada. İş saatleri içinde uyurken rahatsız ediyor bu sesler dememiş konu sahibi. O yüzden derdi gayet makul. Allah aşkını hepimiz sınav anında topuklu giyip gezen gözetmenlere az saydırmadık mı? Bu konunun ne farkı var bundan?
Konu sahibi derdinize gelince maalesef şıklık adı altında giyilen bu ayakkabıların ayaklara ettiği zulmün sesine şahit oluyorsunuz. Düğünde zor giyiyorum topuklu ayakkabı ben çok can yakıcı. Ve maalesef diğer arkadaşlar gibi kulak tıkacı en mantıklı çözüm. Ya da koridorunuza halı serdirin :)
Öğle arası yetişkin insanlar uyku saati yapsın diye verilmiyor yalnız. Yemek yesinler, işe ara verip kafa boşaltsınlar diye veriliyor.
Kimse koridorda yürürken "belki şu kapıların ardında serin uykulara dalan birileri vardır" diye düşünmek zorunda değil.

Sınav gözetmeni ise gözetmen olacağını, sessiz olması gereken bir ortamda bulunacağını bilerek giyiyor o ayakkabıları. Bu şuursuzlukla konunun bir alakası yok.

"Koridora halı serdirin" diyerek siz daha fazla dalga geçmişsiniz bu arada :KK51:

Emilyslittlepeanut

Sevmek güzel şey.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
1.499
1.868
Öğle arası yetişkin insanlar uyku saati yapsın diye verilmiyor yalnız. Yemek yesinler, işe ara verip kafa boşaltsınlar diye veriliyor.
Kimse koridorda yürürken "belki şu kapıların ardında serin uykulara dalan birileri vardır" diye düşünmek zorunda değil.

Sınav gözetmeni ise gözetmen olacağını, sessiz olması gereken bir ortamda bulunacağını bilerek giyiyor o ayakkabıları. Bu şuursuzlukla konunun bir alakası yok.

"Koridora halı serdirin" diyerek siz daha fazla dalga geçmişsiniz bu arada :KK51:
Bol yürümeli işlerde topuklu giyilmesini saçma buluyorum nokta.

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ocak 2010
32.496
74.967
Yine beğeni kasmaya gelen tipler belirivermiş konuda...
Karşınızdaki insanın hamile olduğunu tam anlamıyla idrak edememeniz ve ukala konuşmalarınız hiç hoş değil.
Öğle arası diye bir ibare var orada. İş saatleri içinde uyurken rahatsız ediyor bu sesler dememiş konu sahibi. O yüzden derdi gayet makul. Allah aşkını hepimiz sınav anında topuklu giyip gezen gözetmenlere az saydırmadık mı? Bu konunun ne farkı var bundan?
Konu sahibi derdinize gelince maalesef şıklık adı altında giyilen bu ayakkabıların ayaklara ettiği zulmün sesine şahit oluyorsunuz. Düğünde zor giyiyorum topuklu ayakkabı ben çok can yakıcı. Ve maalesef diğer arkadaşlar gibi kulak tıkacı en mantıklı çözüm. Ya da koridorunuza halı serdirin :)
Yine Duyar kasmaya gelen tipler belirivermiş konuda ne o sizinde mi beğeniye ihtiyacınız var hamile sadece hasta değil piremses hanım :KK66:

cilek.yagmuru

Guru
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
3.648
12.275
Bol yürümeli işlerde topuklu giyilmesini saçma buluyorum nokta.
Saçma bulabilirsiniz, siz giymezsiniz olur biter. Siz saçma buluyorsunuz diye biz de mi giymeyelim?

Ayrıca insanlar öğle arasında yürüyormuş. Bütün gün oturuyorlarsa, yani işleri "bol yürümeli" değilse "bir boy yürüyeyim de ayaklarım açılsın" demişlerdir.
Kimi yemeğe gidiyordur, kimi odasına dönüyordur, kimi bahçeye çıkıyordur. İlkokul çocuğu gibi grupça tek sıra halinde hareket etmeleri mümkün değil.

Yukarı Alt