Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Seyirciye Ne Kadar Ödeniyor

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Schirin tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    Sabahın köründe sıcak yatağından kalkıp TV'lerin sabah programlarında halay çekmeye giden seyirciler bu işi babasının hayrına mı yapıyor? Kazın ayağı bildiğiniz gibi değil! Tüm kanalların prime-time (20.00-23.00) kadar önem verdiği bir saat dilimi sabah 10.00-13.00 arası. aman içerisinde sabah prgramlarına katılan şarkıcı, türkücü vs'den daha önemli bir kitle ortaya çıktı: SEYİRCİ...

Şu anda televizyonlarda seyircili yapılan programların birkaç tanesi hariç neredeyse tamamına yakının seyircileri, bu iş için kurulmuş şirketler ya da şirketi bşle olmayan şahıslar tarafında sağlanıyor.

Sabah'ın köründe sıcak yataktan kalkıp, pullu mendillerle dans edip üstüne de önlerine konan yemlerin üzerine ağızlarına geleni söylemesi için insanın bir kazancı olması gerekir değil mi? Var da zate; daha önce değimiştik. Kısaca hatırlatmak gerekirse...

Programa katılan tüm seyirciler:

1- Günlük 10-20 YTL alıyorlar.

2- Ayrıca, programa sponsorlar tarafından verlen hediyelerden nasipleniyorlar.

3- Kendi çaplarında şöhret olmanın tadını çıkarıyorlar.

Bu grupların liderleri ise, abartılı gibi gelebilir ama ''Malı götürüyorlar''.

Yeme içmeden altlarına özel şoförlü arabaya, tatile kadar her türlü ihtiyaçları karşılandığı gibi, diğer sabah programlarınca transfer edildikleri bile oluyor.

Yani sabah program yapanların işi zor; Seda Sayan'ın, Kuşum Aydın'ın kemikleşmiş, kadrolu seyircileri var ve südüdyodaki seyirciyi ellerinden kaçırmamak için neler yapıyorlar neler. tabi ülke ve program şartlarının yettiği kadar.

2. 6 Ağustos 2008
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    evet oradaki kadınlar ve erkekler yoksa niye boşu bosuna sabahın köründe hergün gitsin ki..bende hep para aldıklarını düşünürdüm.hele seda sayandakiler.birtanesini bizim orda oturuyor ve o programa basladıktan sonra tipi bile degişti kadının.orada iki konusuyoalr ve para alıyolar vede ülkemizde birsürü aç insan var..böyle işe yaramazlarda ekranda boy gösterip para alıyor işte. yazık valla.

4. 6 Ağustos 2008
  5. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    bence oralara sürekli giden insanlar normal degil yani günlük program program gezen

6. 6 Ağustos 2008
  7. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Ödül Puanları:
    106
    zaten farkina varmistim
    Bazi programlarda bazi kadin veya erkekler dikkatimi cekiyordu. cünkü cok konusup hareketleriyle vs. dikkat cekiyolar
    bi bakiyom sonra, sabah bi programda. öglende diger bi kanalin baska bi programinda görüyorum
    anneme de dedim
    anne bak bu kadin öbür kanaldada vardi
    annemde diyodu hep
    bunlari yiyip iciriyorlarmi orda napiyorlar. sabahtan aksama kadar hic isleri gücleri yokmu diyodu
    :) demek öyle

8. 6 Ağustos 2008
  9. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Ödül Puanları:
    348
    Ay bu seyirciler beni hep gicik etmistir zaten.
    Onlari görünce sinirlerim kalkiyor.
    Bende eskiden düsünürdüm,bu kadinlarin isi gücü yokmu diye.
    Sonradan bende duydumku para aliyorlar ve hatta servisle evlerinden alinip evlerine birakiliyorlar.

10. 6 Ağustos 2008
  11. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Ödül Puanları:
    106
    zaten farkina varmistim
    Bazi programlarda bazi kadin veya erkekler dikkatimi cekiyordu. cünkü cok konusup hareketleriyle vs. dikkat cekiyolar
    bi bakiyom sonra, sabah bi programda. öglende diger bi kanalin baska bi programinda görüyorum
    anneme de dedim
    anne bak bu kadin öbür kanaldada vardi
    annemde diyodu hep
    bunlari yiyip iciriyorlarmi orda napiyorlar. sabahtan aksama kadar hic isleri gücleri yokmu diyodu
    :) demek öyle

12. 7 Ağustos 2008
  13. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Ödül Puanları:
    146
    inanılmaz seviyesizler ama çoook şükür sabah kuşağı izlemiyorum
    izleyipde:mymeka: izlemiyorum diyenlerden değil aksine elimden gelse hepsini yayından kaldırırdım

14. 7 Ağustos 2008
  15. erenimm5

erenimm5 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    biliyordum..söylemeye gerek bile yok a.s görünen köy kılavuz istemez!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.