SeZaRYeNLi AnNeLeR ???

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
kizlar bu gobegi nasil kaybedecez ya benimki sarkiyor bi gobek var yani sanki 3 aylik hamile gibiyim daha doktoruma gidemedim gormedim cunku randevim 16.09.08 de anca o zaman spora baslasa derse o zaman baslicam
zayifladikca spor yaptikda sizce gider mi bence gitmicek gibi duruyor ama insallah gider ben bununla kalmak istemiyorum cok igrenc ya :çok üzgünüm::1shok:
yirtiklar hic umrumda degil ama gobek gitsinnnnnnnnnnsenağlama

clksEmel

Ata'm ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım benim dogumdan 3 ay sonra falan gitmisti oyle gobegim falan kalmadı...ne kadar sık emzirirsen o kadar toparlıyo kendini

clksEmel

Ata'm ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
senin ikinci bebegin heralde canım o yuzden sanırım bu kadar kaldı belki de ama doktorunla konus once o demeden de spora baslama bence

bensibelim2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.528
Corumlum bende dogum yapali hemen hemen bi ay olacak karnim hafif sarkiyor olacak o kadar :KK43:
bilmiyorum spor yapabilirmiyiz ki? ben sanmiyorum ..
hem senin ikinci bebegin bu, birincisinde nasil olmustu canim ??
hele 2-3 ay gecsin korse takip spora baslariz :lepi:

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Doğum yapalı 22 gün oldu benimde çok az göbeğim var tabi okadar olucak kızlarr.9 ayda şişti bu göbişler birden kaybolmasını bekleyemeyiz.ama sadece 1 kilo fazlam kaldı benim.Doktorum korse giyebilirsin dedi ama spora mekik falan çekmeye 6 aydan önce başlama dedi...emzirmek kilo verdiriyo göbek kendini toparlıyo..ben hamile kalmadan önceki pantalonlarımı giymeye başladım bile.. darısı başınıza kızlarrr..

lostsun

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kızlar emzirdikçe toparlanıyor.tabi normal doğum olmadığı için korse giyemedim bu yüzden bi sarkıklık var.3 ay gibi bi sürede göbek indi ama sarkık ve çatlak iğrenç yani.şuan 51 kgyim yinede hoş bir görüntüsü yok.

melekk_84

2 kız 1 oğlan annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33
Doğum yapalı 22 gün oldu benimde çok az göbeğim var tabi okadar olucak kızlarr.9 ayda şişti bu göbişler birden kaybolmasını bekleyemeyiz.ama sadece 1 kilo fazlam kaldı benim.Doktorum korse giyebilirsin dedi ama spora mekik falan çekmeye 6 aydan önce başlama dedi...emzirmek kilo verdiriyo göbek kendini toparlıyo..ben hamile kalmadan önceki pantalonlarımı giymeye başladım bile.. darısı başınıza kızlarrr..
aynen bende emziriyorum ve bol su içiyorum kilo verdiriyo bende eski pantalonlarımı giyiyorum :lepi:

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
vallaha sarkmayi yirtiklari hic takmiorum tek gobek gitsin
az da olsa vardi ilkinden emme
onu kaybetmek icin pek ugrasmamisdim salak kafam ah insallah bunda verebilirim
doktoruma herseyi sorcam bakalim burda bi sey varmis onu yapabilirsem insallah kaybolur bole kalmak istemiorum ben dogum kilolarimi hepsini verdim emme daha cok vermem lazim insallah verdikce yaglar gider erir bu gobek :KK43:(

sixfinger

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde göbeğim gitti sayılır 1 kilo fazlam kaldı benimde; eski pantolonlarımı giyiyorum artık çok şükür arkadaşlar ben bişey merak ediyorum benim dikiş yerlerim hala uyuşuk gibi sizi de öyle mi? ayrıca bu uyuşuk hissi hiç geçmeyecek gibi bişey duydum doğrumu yaa çok kötü bi his gerçekten

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benimde göbeğim gitti sayılır 1 kilo fazlam kaldı benimde; eski pantolonlarımı giyiyorum artık çok şükür arkadaşlar ben bişey merak ediyorum benim dikiş yerlerim hala uyuşuk gibi sizi de öyle mi? ayrıca bu uyuşuk hissi hiç geçmeyecek gibi bişey duydum doğrumu yaa çok kötü bi his gerçekten
ewet canım bende dogum yapalı 22 gün oldu gecen hafta doktoruma sordum o uyusukluk ömür boyu olucak dedi malesef ki.evet gerçektende kötü birşey

Yukarı Alt