sezeryan ile doğum yapanlar doğum anında kaç kilo gidiyor ?

Makbussss

BT: 1.11.2018 BK: 62,6 GK: 60 HK: 55
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
1.586
2.111
sezeryan ile doğum yapanlar doğum anında kaç kilo gidiyor ?

oasisbera

Çınar Bera 'm doğdu☺
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
704
398
oğlum 3. 180 g doğdu eve geldiğimde 3 kilo gitmişti ve benden çook fazla su geldi 3 kilo gittiğini görünce ciddi ciddi içerde bşy unuttuklarından korktum ama sonraki 20 gün içinde 11 kilo verdm oğlum şu an 5. aya girdi emziriyorum ve verdiğim kiloları geri almaya başladım çok acıkıyorum işe başlayınca veririm umarım

ozlem0660

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2015
53
29
Ben toplamda 14 kilo almistim hamileligimde. Bebegim 2890 gr dogdu (1 ay erken ) Dogumdan hemen sonra tartilamadim ama 5 gun sonrasinda 9 kilom gitmisti bile.. suan 2 aylik olduk benim 3 kilo fazlam var.. ama korkuyorum çünkü emziriyorum istahim cok acildiii.. zellikle de tatli seyler cekio canim..

dirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
11.986
1.097
canım toplamda 10 kilo aldım.çocuk 3560 doğdu.2 gün hastanede yattım.eve
geldiğimde 6 kilo gitmişti.geriye kalan 4 kilonun 2 kilosu 3 ay sonra gitti.sonraki 3 aydada 2 kilo gitti.
yanlız sezeryan sonrası vücutta şişlik oldu.herkeste oldu mu bilmiyorum.ayak bileklerim bacaklarım
hamileyken bile şişmemişti.o yüzden geriye 4 kilo kaldı dedim ya sanki 4 kilo değil daha fazla kalmış gibiydi.
tam 3 ay sonra şişlikler kendiliğinden indi.o zaman normale döndüm.
birde hamilelikte çok kilo alanlar daha hızlı veriyor haliyle.
önemli olan emzirirken kilo almamak.süt yapsın diye yapmayan şeyleride yeme sakın.
diğer türlü 10 değil 20-30 kilo da alsan hemen verirsin.

oasisbera

Çınar Bera 'm doğdu☺
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
704
398
Ben toplamda 14 kilo almistim hamileligimde. Bebegim 2890 gr dogdu (1 ay erken ) Dogumdan hemen sonra tartilamadim ama 5 gun sonrasinda 9 kilom gitmisti bile.. suan 2 aylik olduk benim 3 kilo fazlam var.. ama korkuyorum çünkü emziriyorum istahim cok acildiii.. zellikle de tatli seyler cekio canim..
ben o tatlı şeyler yüzünden verdiğim kiloları geri alıyorum 11 kilo vermiştim 1 kilo almışım diyete girdm 2 gündür tatlı yok beyaz ekmek zaten 1 aydr yemiyorum çok şişko hissediyorum

ozlem0660

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2015
53
29
ben o tatlı şeyler yüzünden verdiğim kiloları geri alıyorum 11 kilo vermiştim 1 kilo almışım diyete girdm 2 gündür tatlı yok beyaz ekmek zaten 1 aydr yemiyorum çok şişko hissediyorum
Oyle oluyo.. evde tatli abur cubur ne varsa araniyorum ki yiyim diye.. ama Allah tan evden cok yok oyle seyler cunku hamilelikte o tarz seylerden hem sogumustum hem de isteyerek uzak durmustum. E esim de yemiyo zaten.. markete gidince de tutuyorum kendimi almamak icin... ne zamana kadar acaba devam eder bu istah patlamasi..

oasisbera

Çınar Bera 'm doğdu☺
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
704
398
Oyle oluyo.. evde tatli abur cubur ne varsa araniyorum ki yiyim diye.. ama Allah tan evden cok yok oyle seyler cunku hamilelikte o tarz seylerden hem sogumustum hem de isteyerek uzak durmustum. E esim de yemiyo zaten.. markete gidince de tutuyorum kendimi almamak icin... ne zamana kadar acaba devam eder bu istah patlamasi..
emzirdiğimiz sürece galiba:KK43:

Yukarı Alt