Sezeryan sonrası hematom:(

terliksi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
1.801
3.990
İyi geceler hanımlar. Sezeryan oldum 2 ay önce. Ameliyattan rahmimde hematom yani kan birikintisi oluşmuş. Böyle bir şey yaşayıp atlatan var mı? İkinci kez ameliyat olan var mı? Üç çocuğum var ben gidersem onlara kim bakacak diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Dua edin bana lütfen 🙏

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
4.326
5.943
İyi geceler hanımlar. Sezeryan oldum 2 ay önce. Ameliyattan rahmimde hematom yani kan birikintisi oluşmuş. Böyle bir şey yaşayıp atlatan var mı? İkinci kez ameliyat olan var mı? Üç çocuğum var ben gidersem onlara kim bakacak diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Dua edin bana lütfen 🙏
ilk sezeryan sonrasi iki hafta kadar sonra sanirim bilemiyorum ayaktayken greyfurttan büyük bir kan pihtisi cikmisti benden, dogum yapiypr gibi oldum soka girdim ne oldugunu anlamadim, tuvalete kostum düstügünde iste. yani kendilinden cikti bende cok sükür birsey olmadi

terliksi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
1.801
3.990
ilk sezeryan sonrasi iki hafta kadar sonra sanirim bilemiyorum ayaktayken greyfurttan büyük bir kan pihtisi cikmisti benden, dogum yapiypr gibi oldum soka girdim ne oldugunu anlamadim, tuvalete kostum düstügünde iste. yani kendilinden cikti bende cok sükür birsey olmadi
Benimki içe doğru kanama baloncuk. Ve sanırım patlamış. Sizinki iç dikişler de miydi acaba

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
4.326
5.943
Benimki içe doğru kanama baloncuk. Ve sanırım patlamış. Sizinki iç dikişler de miydi acaba
inanin bilmiyorum, ben sadece vajinal yoldan kan pihtisi olan birsey düsürdüm, yani telefonla aradik hemsireyi normal dedi. birden kendiliginden olmustu, öncesinde varligini bilmiyordum. ayni sey degil galiba sizinle

Erguvan Mevsimi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
8.497
13.442
Geçmiş olsun canım. Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşursun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yoladevam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
2.133
5.210
Benim normal doğum sonrası olmuştu, patlamadığı için aynı gün ameliyat oldum ama sizinki patlamışsa o kanama alanı nereye yayıldı söylenmedi mi size? Yani patladıysa zaten kendiliğinden yavaş yavaş yok olur kanama alanı ama

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-04-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt