• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sezeryan sonrası hematom:(

terliksuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
5.237
20.794
Benim normal doğum sonrası olmuştu, patlamadığı için aynı gün ameliyat oldum ama sizinki patlamışsa o kanama alanı nereye yayıldı söylenmedi mi size? Yani patladıysa zaten kendiliğinden yavaş yavaş yok olur kanama alanı ama
Rahim içine yayılmış. İç kanama olmuş. Bir kısmı vücut emmiş ama bir kısmı emmiyor sanırım. Sizinki dışa doğru mu içe doğru mu? Ameliyatı zor muydu

lostradamus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2017
1.956
2.373
Kanamanız ne kadar sürdü? Bende sezaryen oldum ama böyle bir şey olmadı. Bir de Doğumdan hemen sonra bir masaj yapıyorlar, dikiş yerinize bastırıp. Size yaptılar mı?

terliksuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
5.237
20.794
Kanamanız ne kadar sürdü? Bende sezaryen oldum ama böyle bir şey olmadı. Bir de Doğumdan hemen sonra bir masaj yapıyorlar, dikiş yerinize bastırıp. Size yaptılar mı?
Bir ay sürdü. Masaj yaptılar evet. Ama bu kesi yerindeki bir damardan sızmış.

reynax

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
3.937
4.966
Geçmiş olsun insallah kolayca atlatırsınız. Ben sezeryan olmuştum doğumdan çıkınca karnima bastirarak masaj yaptırmislardi kan pıhtısı olmasin diye cok aci verici bişeydi demek bu yüzdendi

yoladevam

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
2.168
5.379
Rahim içine yayılmış. İç kanama olmuş. Bir kısmı vücut emmiş ama bir kısmı emmiyor sanırım. Sizinki dışa doğru mu içe doğru mu? Ameliyatı zor muydu
İçe doğruydu, rahim duvarında. Elle bastılar patlamayınca ameliyat oldum. Ameliyat kolaydı, hiç korkmayın, sizi sezaryen yerinden açmazlar tekrar, büyük ihtimalle vajinal yolla temizlerler ama bence ona bile gerek kalmayacak

Yukarı Alt