Sezeryan sonrası karinda batma hissi

Powerfull

Babam Görse Gurur Duyardı Benle :D
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
1.967
2.018
Hanımlar bugün sezeryan olalı tam 1 ay oldu. Ara ara kanamam devam ediyor. Doğumdan 1 hafta sonra kontrolde bir sıkıntı görmedi doktorum ve ben çok hızlı toparladım iş yapmadım dinlendim bolbol. Doğumdan 15 gün sonra ve bugün 39.5 ile 40 arasını gören ateşim oldu göğsüm mestit olduğu için diye düşündük ana sağlık ebem ile . Karnımın sol boşluğunda ve sağ sirt bölgemde gazım varmış çıkaramıyormusum gibi batmalar var. Göbeğimde de ağrı üzerine basınca rahatlıyorum. Sezeryan sonrası göbek deliğine var gücü ile basmıştı ebe hastanede ana sağlık ebem fitik olabilir ondan dolayı diyor . Bu şekilde batma yaşayan oldu mu? Diğer 2 doğumumda 15.gün aşırı kanama , 1 aylıkken yoğun ateşim oldu ama bu defa 3 defadır aşırı kanama ve 2 defadır ateş yaşıyorum ve ateşim olduğu zaman göğsüm mestit olduğu için ondandır diye düşünüyorum. Pazartesi gideceğim doktora ama aklıma takıldı gece gece. Bu batma olayını yasayan oldu mu?

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
2.786
1.280
Sezaryen oldum ocak 2019 da ama hiç batmam ağrım olmadi sadece göğüslerim sertlesti kizim beni hiç emmedi sutumde yoktu gecede 3 kere pijama degiştiriyordum yatağa bile geciyordu terim birkac gün yasadim gecti..

Yukarı Alt