Sezeryandan iki ay sonra agrive sancı

Aylaeyll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2020
23
7
23
Merhaba arkadaşlar ben ikinci evladımi sezeryan ile dünyaya getirdim .2 Ay oldu fakat dikişlerin altında hekeki sol tarafimda sancı ağrı var. Yaşayanlar oldumu

sweetmushy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2012
4
0
Merhaba arkadaşlar ben ikinci evladımi sezeryan ile dünyaya getirdim .2 Ay oldu fakat dikişlerin altında hekeki sol tarafimda sancı ağrı var. Yaşayanlar oldumu
Öncelikle hayırlı olsun. Sezeryan da 7 tabaka kesilip dikiliyor ve ağrı olması normal sanırım. Dikisleriniz hâlâ duruyor mu? Tabii ağrı dayanılmaz ise doktorunuza danışın derim. Benim 15 yıl oldu, hâlâ zaman zaman sızlar 🙂

TeAmoIG

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
4.914
9.693
Üşütünce oluyor 7 ay oldu hem çok hareket edince hem oğlum vurunca veya eşimle şakalaşırken yanlışlıkla eli oraya gelince ve üşüyünce ağırıyor..

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

TeAmoIG

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
4.914
9.693
Evet benimde soğuk havalarda kramp giriyor bazen. Dediğim gibi 15 yıl oldu:))))
15 yl mı? 🙄🙄 MaşaALLAH 😍 Sezeryana kolay diyenlerin ağızına vurasım geldi. Biz doğumdan sonra da yıllarca çekiyoruz ağrısını desene🙄

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.

Safsarisin

Oğlum herşeyim 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
10.867
14.376
15 yl mı? 🙄🙄 MaşaALLAH 😍 Sezeryana kolay diyenlerin ağızına vurasım geldi. Biz doğumdan sonra da yıllarca çekiyoruz ağrısını desene🙄
Ömür resmen 15 sene. Ben de sezeryan oldum .bir de 2. Sezeryan olsa tekrar aynı yeri kesiyorlarmış derinin bir kısmını atıp dikiyorlarmış bu cok fena olmalı...🙄

TeAmoIG

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
4.914
9.693
Ömür resmen 15 sene. Ben de sezeryan oldum .bir de 2. Sezeryan olsa tekrar aynı yeri kesiyorlarmış derinin bir kısmını atıp dikiyorlarmış bu cok fena olmalı...🙄
Bunun dayanılacak birşey olduğunu düşünemyorum 😱

Beklemekseni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
7.193
8.408
24
Benim 4 ay oldu hala bişey değince acıyor. Hatta bu ara kasıklarımıda ağrıyor adet olucak gibi

İlginizi Çekebilir