sezeryanla doğum yapacak anne adayları

gulcicek61_67

...Hayat Güzeldir...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
aralığın ilk haftası normal doğum ama. sezeryan olacağı için kasım 25 den sonra bekliyecez dedi dr.um. biraz korkuyorum aslında. bilginiz varmı bu konuda.

fater

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım bilgim yok ama korkacak da bişey yok merak etme
zaten sen hissetmeyeceksin ki niçin korkuyorsun
çoğu hamile normalden korktuğu için sezeryan oluyor
benim henüz belli değil bende ne olacağına karar vermedim
sanırım dr.umun kararına uyucam

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
Emoji Skoru
604
ben artık korkmuyorum ya bebeğime kavuşayımda herkes nasıl doğuruyor bizde
doğururuz allahın izniyle allah kalıcı acılar vermesin sizde korkmayın kendinize güvenin
ben bunu yaparım deyin kendinizi yıpratmayın kızlar bunlar için

gulcicek61_67

...Hayat Güzeldir...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
doktorum tüp bebek olduğu için riske atamayız o yüzden sezeryan yapacaz dedi bana

S

sekreter18282

Ziyaretçi
dr hangi dogum şeklini uygun görecek bilmiyorum ama normal biraz ürkütücü geliyo bana bakalım artık
kıslar ya cogumuz 30 haftaya girdik ki tam gününde olursa bebişler 10 hafta kaldı ne kadar heyecan verici degil mi cok az kaldı artık nasip olursa 10 hafta sonra bebişler kucagımızda olacak nerden nereye geldik daha dün gibi bu yolculuga başlayalı
allah hepimizi sag salim kurtarıp bebişleri saglıklı olarak kucagımıza almayı nasip eder inşallah

---***AppLE***---

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende doktorumla konustugumda ıstersen sezeryan yaparız demıstı aslında ben normal dogum ıstıyorum dayanamazsam artık sezeryan olucam bu arada catı mauayenesı ne zaman yapılcak kızlar bızlere erken mı daha

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
benimde henüz belli degil hayırlısı neyse o olsun artık.ama sezeryanda da korkacak bişey yok çevremdeki insanların çogu sezeryanla dogum yaptı 1haftaya kalmadan iyileştiler.

ddm

yok başka yolu.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kızlar ben özel hastaneye gidiyorum.ve geçen kontrolde doğum ücretini konuştuk sezeryan.2.5milyar dediler ve bana çok fazla geldi.ne yapacağım bilmiyorum bu saatten sonrada doktor değiştirmek zor geliyor.fakat 2.5milyarda çok abartılı.ssk bir kısmını karşılamış hali bu

Yukarı Alt