Shaggy hali sorunu

Jalopi

başlangıç: 72.4 güncel: hedef: 60
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
2.678
3.596
Evlenirken shaggy almadim kullanimi zor diye. Sonradan gordum birilerinde kullanimi ayak basarken yumusak yumusak olmasi hosuma gitti.

1 yil sonra ev degistirince kolidora kesme shaggy hali aldik. Yeni tiplerdendi. Bunlarin kullnamasi zor olmuyor dediler. Dokusu daha sık olanlardandi.

Neyse dis kapının ordakinde sorun yok.ama banyo tuvaletin onune denk gelenden acaip rahatsiz oluyorum. Her ay yikasam yeridir. Yikattigimin kisa zaman sonrasinda bile yapış yapis gibi oluyor. Sanirim banyo tuvaletten ciktiktan sonraki islakliktan mi nedir anlamadim.

Kendim bir iki kere yikamaya kalktim cok agir oluyor islakkken. Kalkmiyor. 3 metre var. 2 yildir tasinacagim diye sabrediyorum. Yaza falan insallah tasinabilirim.

Ama o zamani da beklemesem direkt kestirsem mi iki yada üç parcaya diye dusunuyorum. En azindan yikamasi kolay olur.
Fikir verir misiniz

Hifaa

13.10.2015 :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2015
3.277
7.924
Evlenirken shaggy almadim kullanimi zor diye. Sonradan gordum birilerinde kullanimi ayak basarken yumusak yumusak olmasi hosuma gitti.

1 yil sonra ev degistirince kolidora kesme shaggy hali aldik. Yeni tiplerdendi. Bunlarin kullnamasi zor olmuyor dediler. Dokusu daha sık olanlardandi.

Neyse dis kapının ordakinde sorun yok.ama banyo tuvaletin onune denk gelenden acaip rahatsiz oluyorum. Her ay yikasam yeridir. Yikattigimin kisa zaman sonrasinda bile yapış yapis gibi oluyor. Sanirim banyo tuvaletten ciktiktan sonraki islakliktan mi nedir anlamadim.

Kendim bir iki kere yikamaya kalktim cok agir oluyor islakkken. Kalkmiyor. 3 metre var. 2 yildir tasinacagim diye sabrediyorum. Yaza falan insallah tasinabilirim.

Ama o zamani da beklemesem direkt kestirsem mi iki yada üç parcaya diye dusunuyorum. En azindan yikamasi kolay olur.
Fikir verir misiniz
Ayak paspası serseniz oranın eşiğine ??

Jalopi

Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
2.678
3.596
Ayak paspası serseniz oranın eşiğine ??
Seriyorum ama yine de genel olarak o hali cok cabuk cok pişmiş gibi oluyor. Tum odalarin mutfağın banyo tuvaletin kapisinin açıldığı hol cunku.hem banyo hem tuvalet onune paspas koydum ama net bir cozum elde edemedim. Komple orttu orttum yine olmadı cunku cok gecildigi icin ezildigi icin yapis yapismis gibi gorunuyor. Supurmeyle gecmiyor

dusduru

Popüler Üye
Pro Üye
24 Eylül 2011
2.693
4.991
Bence komple kaldirip başka birşey serin.İnce,alti yapişanlardan olabilir,pahali da değil.

Jalopi

Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
2.678
3.596
Bence komple kaldirip başka birşey serin.İnce,alti yapişanlardan olabilir,pahali da değil.
holler fayans oldugu icin o inceler bana soguk geliyor . kullanmadim ama ince halilar falan da soguk geliyor

dusduru

Popüler Üye
Pro Üye
24 Eylül 2011
2.693
4.991
holler fayans oldugu icin o inceler bana soguk geliyor . kullanmadim ama ince halilar falan da soguk geliyor
Kestirseniz de sonuç değişmez bence.Çünkü kirlendiği icin degil biraz basilip ezilince o hale geliyorlar.Ben ucuz ve kullanışlı olduğundan inceleri tavsiye ettim...O zaman normal hali yolluk bakabilirsiniz.

Yukarı Alt