sıcaklarda bebekler nasıl giyiniyor....

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Pro Üye
Katılım
27 Haziran 2008
Mesajlar
7.964
Emoji Skoru
12
arkadaşlar bebeklerinizi sıcaklarda nasıl giydiriyorsunuz..benim oğlum penye giyeceklerle bile terliyor..bir yalık olduk..küçük diye korkuyorum hastalanacak diye ama başından terliyor...bebekler zaten başından terler vücutta henüz ter bezleri gelişmediği için...oyüzden bir kısa kollu çıtçıtlı badi ve çorapla duruyoruz..onla bile terliyor bazen...sizlerde durum nasıl ...sevgiler....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
 
H

hafsaa

Ziyaretçi
valla havanın durumu bellı deılkı gunduz kısa kollu çıt çıtlı badı aksam kollu gıydırıyorum
 

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
Katılım
14 Eylül 2007
Mesajlar
5.314
Emoji Skoru
43
askili bodylerle dolasiyor oğlum,
hatta altini alirken yada ksutugunda cikariyorum bazen ustunu bezle duruyor 10-15 dkka..bayiliyor ıoyle durmaya..birazda tulbenti ıslatıp siliyorum koltuk altlarını boynunu..onu pek sevmese de ferahlıyor..
onun dısında cok sıcak olunca klimaya bas vuruyorım..
malum izmirde yasayınca..
 

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
Katılım
4 Mayıs 2007
Mesajlar
4.138
Emoji Skoru
84
Yaş
37
ay sanırım ben fazla evhamlıyım hasta olacak diye.çünkü uzun kollu çıtçıtlı bady ve üstünede yine uzun kollu bişey giydiriyorum.alt tarafınada iki kat giydiriyorum.:1ninca: çok korkuyorum hasta olacak diye.birde kendimiz için karşılıklı camları açıyoruz o yüzden üşür diye iki kat giydiriyorum.
 
H

hanimiş

Ziyaretçi
bende gece gündüz sadece askılı alttan çıtçıtlı bady giydiriyorum yinede terliyor bebişim gecede yatak odamızın camını açıp yatıyoruz üzerine sadece ince tülbent örtüyorum oda sabaha karşı...eğer bebek kızarıyorsa sıcaktan rahatsız olduğunu gösterirmiş morarma olursa bedeninde üşüdüğünün göstergesiymiş.
 

kanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
10 Ağustos 2008
Mesajlar
379
Emoji Skoru
1
Yaş
40
bu konda bende bayagı kararsız kaldım uzun kollu badı ve patıklı pantolon gıydırıyorum cunku doktora sordugumda sız ne gıyıyorsanız o ıkı katı gıymelı demıstı
 

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Haziran 2007
Mesajlar
304
Emoji Skoru
1
Benim bebiş 15 günlük.doktor uzun kollu giydir demişti ilk 15 gün.bebek kendini ısıtamazmıs.ama ben yinede gündüzleri kısa kollu badi giydiriyorum hava cok sıcak.geceleri uzun kollu badi ve patikli pijama giydiriyorum.
 

ro_se17

no paniq no heyecan
Pro Üye
Katılım
2 Ocak 2008
Mesajlar
4.476
Emoji Skoru
2
]çitçitli askili badilerle duruyor oğlum bazen onla bile terliyor sadece akşalari banyo yaptirisam altina uzun pijama giydiriyorum okadar..
 

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
Katılım
24 Ocak 2007
Mesajlar
2.648
Emoji Skoru
5
cıtcıtlı kolsuz badi giydiriyorum sürekli ayagındada corapları oluyor mutlaka hergünde yıkıyorum
 

kalachakra

BERENİN ANNESİ HAVVA :))
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Ocak 2008
Mesajlar
892
Emoji Skoru
0
valla kızlar bizde durum biraz farklı...dışarıda kavurucu sıcaklar var ama bizim ev çok serin oluyo. ben kızıma uzun çıtçıtlı badi üzerinede yine uzun kollu kıyafet giydiriyorum.altınada patikli pantalon giydiriyorum...
 

Yukarı Alt