Siemens ve Profilo Çamaşır makinesi

yemyeshill

GeZeGeN_
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.336
54
Merhaba bayanlar çamaşır makinem bozuldu ve bu 2 marka arasında kararsız kaldım. İkisinin de aynı fabrika üretimi olduğunu öğrendim. Aynı özelliklere sahip 2 makine arasında 500 tl civarı fark var. Sizlerin görüşlerinizi almak istedim. Kullanan var mı Profilo ve ya Siemens hangisini tavsiye edersiniz? Şikayetleriniz neler?

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
6.385
16.327
Siemens kullanıyorum şikayetim yok, sessiz sedasız çalışmasıyla gönlümü fethetti :)
Hangisi pahalı olan?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
6.385
16.327
Siemens daha pahali olan o da devir farkı sanırım biri 9 kg 1200 d diğeri 1400 d
Benimki 8 kg 1000 devir. Gayet güzel çalışır kendisi yüksek modeline hiç ihtiyaç duymadım. 1400 devir de maşallahmış neyde kullanılıyor ki.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cananesila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
14
5
Merhaba bayanlar çamaşır makinem bozuldu ve bu 2 marka arasında kararsız kaldım. İkisinin de aynı fabrika üretimi olduğunu öğrendim. Aynı özelliklere sahip 2 makine arasında 500 tl civarı fark var. Sizlerin görüşlerinizi almak istedim. Kullanan var mı Profilo ve ya Siemens hangisini tavsiye edersiniz? Şikayetleriniz neler?
Siemens daha çok tavsiye ediliyo

Kavimlergocu

❣️❣️❣️❣️❣️
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
5.258
7.855
Bende kararsız kaldım simens Bosch Profilo da aynı ürün fiyat farklıydı
Simens aldım memnunum
Servis ben evleneceğim Profilo alacağın dedi.
Beyaz eşya biraz sanş işi

sdktm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
2.225
600
Siemens malzeme kalitesi olarak bir tık daha üst ama profilo servis ağı olarak çok geniş. Ben de servis çalışanlarına hep soruyorum geneli Profilo’yu öneriyor

sn0wdr0p

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
3.710
5.370
Profilo 9 kiloluk 1200 d kullanıyorum. Gayet memnunum. Tabi bilemem belki Siemens daha iyidir. Şans işi biraz da. Biz internetten piyasa fiyatından çok daha uyguna almıştık.

Yukarı Alt